نینتندو بهترین های 3 دنیای زلدا را ترکیب می کند

بازی Zelda: Skyward Sword بدون شک یکی از بحث برانگیزترین بازی های این سری است که بیشتر به دلیل کنترل شمشیر در Wii است. تا با پرنده ابری خود در آسمان بچرخید، اما این فقط سرگرم کننده است. خیلی بهتر است که Tears of the Kingdom نیز عمودی باشد.

تریلر جدید نیز عرفان زیادی دارد که مرا کنجکاو می‌کند تا ببینم «اشک‌های پادشاهی» در واقع درباره چیست. جادوی مایل به سبزی که همیشه در صحنه های بازی وجود دارد برخی از طرفداران را نیز به یاد می آورد به دنیای سایه پرنسس گرگ و میش. علاوه بر رئیس وقت گانوندورف، آیا میدنای مورد علاقه طرفداران نیز بازگشتی دارد؟ هر دو تنها توانستند اشک‌های پادشاهی را بهتر کنند.

در نهایت، Zelda: Tears of the Kingdom از یک جنبه خاص می تواند بهتر از Breath of the Wild باشد. در حالی که پیشینه Hyrule در BotW جذاب است، داستان واقعی بازی نسبتا نازک بود. این جایی است که نینتندو می تواند شروع کند – و به نظر می رسد که دقیقاً این کار را انجام می دهد. اولین تیزر سه سال پیش حتی به بازگشت شخصیت شرور گانوندورف اشاره می کند. در شکل انسانی خود، او مطمئناً نماینده حریف شخصی تری نسبت به یک خوک شیطان بزرگ است.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom با میراث سختی روبرو است. پس از همه، سلف حساب می کند یکی از محبوب ترین بازی های ویدیویی تا کنون. با این حال، نینتندو در راه تکرار این موفقیت است. برای این کار، بازی باید بر اساس Twilight Princess، Skyward Sword و البته Breath of the Wild باشد.

نینتندو قبلاً فاش کرده بود که آسمان بر فراز Hyrule، با تمام جزایر شناورش، جاذبه اصلی خواهد بود. در کنار گلایدر مورد اعتمادش لینک در حال حاضر حتی یک پرنده دوباره. این بار اما از سنگ و نه از گوشت و خون. بنابراین امیدواریم که Zelda جدید بتواند دوباره اکشن های پروازی زیادی را ارائه دهد.

تریلر جدید بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom را در زیر ببینید:

تریلر The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Reveal

هدف جدید The Legend of Zelda دوباره بالاست

Zelda: Skyward Sword HD – بهبود بازی در نینتندو سوییچ

جانشین BotW به یک بدجنس واقعی نیاز دارد

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom برای عرضه در تاریخ 12 می 2023 برای نینتندو سوییچ برنامه ریزی شده است. از قبل می توانید جانشین BotW را پیش خرید کنید (به عنوان مثال در آمازون).منبع

زبان ها:انگلیسی آلمانی

نظر مارتین هارتمن

آیا The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom به زلدا نهایی تبدیل خواهد شد؟

The Legend of Zelda: Skyward Sword کمی برای سوییچ تنظیم شده است:

نینتندو گربه را رها کرده است: از زمان آخرین Direct ما می دانیم که دنباله مورد انتظار The Legend of Zelda: Breath of the Wild چه نام دارد و (امیدوارم) چه زمانی منتشر خواهد شد. گیم پلی نشان داده شده تا کنون به من امیدواری می دهد که Tears of the Kingdom بتواند محبوب ترین عناصر سه نسخه قبلی را ترکیب کند – و آنها را حتی بهتر کند.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2