نیروگاه های بالکن برای آپارتمان، خانه و باغ با قیمت های فوق العاده پایین در دسترس هستند

اکنون زمان مناسبی برای هر کسی است که قصد خرید نیروگاه بالکن را دارد: تامین کننده Kleines Kraftwerk در حال حاضر نیروگاه های بالکن را در مجموعه دوتایی با دو ماژول PV برای بالکن خانه، پشت بام یا باغ با قیمت کاملاً پایین ارائه می دهد.

نیروگاه های بالکن موجود در نیروگاه کوچک با تخفیف بسیار زیاد

به هر حال: کد کوپن نه تنها برای نیروگاه های بالکن ارائه دهنده Kleines Kraftwerk، بلکه برای تمام محصولات موجود در فروشگاه آنلاین آنها با ارزش سفارش 500 یورو یا بیشتر معتبر است.منبع

آنهایی که در نیروگاه های بالکن Kleines Kraftwerk استفاده می شوند سوار می شود هستند بررسی استاتیکی و ساخت آلمان. ارائه دهنده به شما کمک می کند که در نیروگاه بالکن گنجانده شده است اینورتر 10 سال گارانتی و همچنین برای ماژول های PV 25 سال ضمانت عملکرد. علاوه بر این، خدمات تخصصی مشتریان نیروگاه کوچک در اختیار شماست.

از جمله به دلیل قیمت بالای برق نیروگاه های بالکن به طور پیوسته در حال افزایش محبوبیت هر کسی که هنوز یکی از سیستم‌های خورشیدی فشرده را ندارد، اما در فکر خرید آن است، باید همین الان با تامین‌کننده تماس بگیرد. نیروگاه کوچک اسلم: وجود دارد تمام نیروگاه های بالکن در یک پک دوتایی برای انواع مختلف محل نصب یا نصب، از جمله 2 ماژول PV با کد کوپن “AXETFZ3E120 یورو کاهش یافته است. با این حال، باید سریع عمل کنید، زیرا کوپن فقط تا پایان اعتبار دارد 2023/07/18. لینک های زیر شما را به نیروگاه های بالکن جداگانه ای که با قیمت پایین در دسترس هستند می برد:

می توانید از دکمه های ما برای رسیدن به نیروگاه برق بالکن با اتصال سقف تخت در نیروگاه کوچک استفاده کنید. البته، ارائه دهنده یک صفحه نمای کلی نیز دارد که در آن می توانید نوع نصب دلخواه خود را انتخاب کنید. پس از کلیک بر روی نیروگاه بالکن مورد نظر خود می توانید به راحتی کوپن را در سبد خرید بازخرید کنید.

به نیروگاه بالکن سقف تخت

نیروگاه های بالکن با 2 ماژول PV برای را بالکن مشبک، سقف تخت، سقف کاشی، برای دیوار کوه یا باغ شما امکان اتصال بسیار فراگیر را دریافت می کنید قیمت های برتر از 826 یوروبه اضافه هزینه حمل و نقل هر کدام 49 یورو. نیروگاه های بالکن یکی را تحویل می دهند بازده برق تا 800 کیلووات ساعت در سال.

به نیروگاه بالکن سقف تخت

نیروگاه های ارزان قیمت بالکن در Kleines Kraftwerk: جزئیات را ارائه دهید