نیاز جدید برای گرمایش قدیمی

نه تنها ممنوعیت گرمایش گاز و نفت هنوز قطعی نشده و در انتظار است، بلکه تسکین احتمالی که در هنگام تعویض آن در انتظار شماست. در حال حاضر تا 35 درصد بودجه از سوی دولت وجود دارد. اما این ممکن است برای بسیاری از کسانی که مجبور به تغییر مذهب هستند کافی نباشد. بنابراین بیشتر مورد نیاز است. و ناملایمات جدید در حال حاضر از سوی اتحادیه اروپا تهدید می شود. کار بر روی یک تعهد اصلاحی در حال انجام است.

سیاستمدار یکی را می خواهد پاداش اقلیمی 80 درصد از هزینه ها، اگر گرمایش قدیمی تعویض شود. همچنین، او یکی می خواهد پاداش اسقاط، که با آن سیستم های گرمایشی مخصوصاً تشنه انرژی علاوه بر این ارتقا می یابند. هدف این است که مردم را متقاعد کنیم که به جای اجبار آنها به گرمایش سازگار با آب و هوا، با ممنوعیت‌ها این کار را انجام دهند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

در صورت عملی شدن طرح دولت فعلی، نصب سیستم‌های گرمایشی جدید گاز و نفت از سال 2024 ممنوع خواهد شد. از سال 2024، تنها حامل های حرارتی که 65 درصد از انرژی های تجدیدپذیر استفاده می کنند باید نصب شوند. این در درجه اول شامل پمپ حرارتی می شود. اما گرمایش پلت یا گرمایش منطقه ای نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین میلیون ها ساختمان باید تغییر کاربری دهند. بسته به سن و شرایط، این می تواند چندین ده هزار یورو هزینه داشته باشد. الکساندر دوبرینت رهبر گروه منطقه ای CSU آن را فرا می خواند تسکین بیشتر وجود دارد (منبع: Bild-Zeitung، از طریق MDR).

آنچه باید در مورد پمپ حرارتی بدانید:

هنوز خیلی چیزها در هواست

ممنوعیت قریب الوقوع گرمایش گاز و نفت باعث بی خوابی بسیاری از آلمانی ها شده است. یارانه های جدیدی برای نصب پمپ های حرارتی در نظر گرفته شده است، اما این برای برخی از سیاستمداران به اندازه کافی پیش نمی رود. آنها اکنون خواهان یک حق بیمه اسقاط و یک جایزه آب و هوایی هستند که حمایت مالی برای تبدیل را فراهم می کند.

CSU خواستار تسکین بیشتر است

در واقع، دولت فدرال در حال برنامه ریزی برای تجدید نظر در یارانه ها است. باید تسکین بیشتری وجود داشته باشد، که پس از آن برای اولین بار بیشتر به سمت درآمد گرایش پیدا کرد. به این ترتیب، افراد با درآمد پایین تر نسبت به افراد با درآمد بالا که خودشان هم می توانند هزینه تبدیل را تامین کنند، باید آسوده خاطر شوند. با این حال، جزئیات هنوز مشخص نیست.