نگرانی در مورد آیفون 15: اپل ترمز اضطراری را می کشد

بر این اساس، اپل با مشکلات تولید آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس مواجه است. بتن در تمرکز فرآیند تولید نمایشگر جدید، که برای کاهش سایز قاب استفاده می شود. اپل چهار سال پیش با چالش های صفحه نمایش مشابهی با اپل واچ سری 7 مواجه شد که منجر به تاخیر یک ماهه شد.

سال گذشته نیز با کمی تاخیر مواجه شد. آیفون 14 پلاس همراه با مدل های دیگر نمایش داده شد، اما شما فقط در ابتدای ماه اکتبر می توانید آن را خریداری کنید.

این یک سنت خوب است که مشتریان می توانند به آن تکیه کنند. نسل جدید آیفون اپل خواهد بود به طور سنتی در ماه سپتامبر ارایه شده. تاکنون فقط چند استثنا از این قاعده وجود داشته است. آیفون 15، آیفون 15 پلاس، آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس نیز در نهمین ماه سال تا به امروز انتظار می رفت.

آیفون 15: ارائه با تاخیر در ماه اکتبر امکان پذیر است

با این حال، Wamsi Mohan دلیل صریحی برای اینکه اپل مجبور به کشیدن ترمز اضطراری شده است، ارائه نمی کند. علت را می توان در گزارش دیگری توسط مجله صنعتی The Information یافت.

مشکل با صفحه نمایش مدل های پرو

با این حال، “اطلاعات” این را فرض نمی کند. همچنین برخلاف گزارش قبلی فرض بر این است که فقط مقادیر تحویل کمتری وجود دارد. بر این اساس، شروع واقعی فروش و ارائه آیفون 15 در خطر نیست.

ما در سپتامبر یا اکتبر خواهیم فهمید که در نهایت چه چیزی در این مورد اعمال می شود. صرف نظر از این، مشتریان بالقوه باید از این موضوع آگاه باشند مشکلات تحویل تنظیم. این پیش بینی کاملا محتمل در نظر گرفته می شود.منبع

جهان انتظار عرضه مدل های جدید آیفون را در سپتامبر 2023 دارد. با این حال، ممکن است این اتفاق نیفتد و مشتریان باید برای تاخیر ناگوار در آیفون 15 آماده شوند. چرا اپل ترمز اضطراری را می کشد؟

سیب

سری مدل فعلی در سپتامبر 2022 ارائه شد:

ما در مورد چند هفته صحبت می کنیم. بنابراین، عرضه و فروش مدل‌های جدید آیفون 15 ممکن است در سه ماهه چهارم سال 2023 کاهش یابد. همانطور که شناخته شده است، این شامل ماه های اکتبر تا دسامبر است. بنابراین می توان واقع بینانه و قابل تصور بود به مهر ماه موکول شد.

آیا شنیده اید؟ اپل در حال فریب باتری مدل های آینده است:

اخیراً اپل وارد شد کرونا سال 2020 مجبور شد عرضه آیفون 12 را از سپتامبر به اکتبر منتقل کند. در آن زمان یک رویداد اپل در ماه سپتامبر برگزار شد، اما سازنده فقط مدل های جدید اپل واچ و آی پدهای جدید را به نمایش گذاشت. با این حال، اپل گوشی های هوشمند را تا ماه بعد متوقف کرد.

کارشناس وامسی موهان اکنون در حال ساخت یک آچار است. او به عنوان یک تحلیلگر برای بانک آمریکا کار می کند و انتظار دارد یک تاخیر در عرضه آیفون 15 (منبع: MacRumors).