حتی قبل از سریال ارباب حلقه‌ها، آمازون به تم فانتزی پرداخت. این قبلاً در سال 2019 با “Carnival Row” کاملاً چشمگیر بود. در این بین اما سریال امیدوارکننده فراموش شده است. با این حال، دومی چند هفته دیگر در آخرین فصل دوم به Prime Video خواهد آمد.

اخیراً، آمازون با «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» سر و صدای زیادی به پا کرد. اگر درست باشد، فصل 1 در حال حاضر بیش از 700 میلیون دلار هزینه داشته است. این سرویس استریم سال‌ها قبل «Carnival Row» را اجرا کرد که ارزان‌تر بود، اما کمتر تخیلی بود. در نقش های اصلی ارلاندو بلوم (لگولاس از سه گانه ارباب حلقه ها) و آیکون مدل کارا دلوین، که در سال های اخیر بیش از پیش خود را به عنوان یک بازیگر مطرح کرده است.

آمازون فصل 2 “Carnival Row” را از 17 فوریه 2023 نشان می دهد

طرفداران این سریال باید بیش از 3 سال منتظر ساخت دنباله باشند. این الان میاد از 17 فوریه 2023 به Amazon Prime Video (مشاهده ردیف کارناوال در آمازون). اولین تجربه قبلی را می توان در اولین تریلر مشاهده کرد:

تریلر فصل دوم Carnival Row

اما این سریال از نظر بصری خیره کننده درباره چیست؟ خود آمازون محتوا را به صورت زیر خلاصه می کند: «اورلاندو بلوم و کارا دلوین در کارناوال رو، یک دوره ویکتوریایی هستند. دنیای فانتزی پر از موجودات اسطوره ای مهاجر، دیدن. از ترس مردم، آنها اجازه ندارند در آزادی زندگی کنند. اما در تاریکی به عنوان یک کارآگاه انسانی و یک پیوند پری امید وجود دارد. ناگهان، شهر توسط یک سری قتل ها به لرزه در می آید – و هیولای واقعی خود را نشان می دهد.

نکته فانتزی واقعی

از نظر بصری، “ردیف کارناوال” یک جشن برای چشم است. به خصوص طرفداران Steampunk واقعاً از آن لذت خواهند برد، اما نه تنها آنها. این سریال در کل بینندگان را متقاعد می کند. IMDb از حداکثر 10 امتیاز بسیار خوب 7.8 را به آن می دهد گوجه فرنگی پوسیده، برای 88 درصد کافی است تایید از بینندگان قبلی به طور خلاصه: سرگرمی فانتزی ارزش دیدن دارد.

متاسفانه خبر بدی هم هست. با فصل دوم، سریال دوباره به پایان می رسد، یک هیچ دنباله دیگری در حال حاضر برنامه ریزی نشده است. به هر حال، داستان را می توان با عواقبی که هنوز در راه است کامل کرد. این روزها همیشه در تجارت استریم رایج نیست، زیرا طرفداران سریال به معنای واقعی کلمه معلق مانده و بدون پایان واقعی به خانه فرستاده می شوند.