از نظر بصری، “ردیف کارناوال” یک جشن برای چشم است. به خصوص طرفداران Steampunk واقعاً از آن لذت خواهند برد، اما نه تنها آنها. این سریال در کل بینندگان را متقاعد می کند. IMDb از حداکثر 10 امتیاز بسیار خوب 7.8 را به آن می دهد گوجه فرنگی پوسیده، برای 88 درصد کافی است تایید از بینندگان قبلی به طور خلاصه: سرگرمی فانتزی ارزش دیدن دارد.

اما این سریال از نظر بصری خیره کننده درباره چیست؟ خود آمازون محتوا را به صورت زیر خلاصه می کند: «اورلاندو بلوم و کارا دلوین در کارناوال رو، یک دوره ویکتوریایی هستند. دنیای فانتزی پر از موجودات اسطوره ای مهاجر، دیدن. از ترس مردم، آنها اجازه ندارند در آزادی زندگی کنند. اما در تاریکی به عنوان یک کارآگاه انسانی و یک پیوند پری امید وجود دارد. ناگهان، شهر توسط یک سری قتل ها به لرزه در می آید – و هیولای واقعی خود را نشان می دهد.

نکته فانتزی واقعی

متاسفانه خبر بدی هم هست. با فصل دوم، سریال دوباره به پایان می رسد، یک هیچ دنباله دیگری در حال حاضر برنامه ریزی نشده است. به هر حال، داستان را می توان با عواقبی که هنوز در راه است کامل کرد. این روزها همیشه در تجارت استریم رایج نیست، زیرا طرفداران سریال به معنای واقعی کلمه معلق مانده و بدون پایان واقعی به خانه فرستاده می شوند.