آیا در سال جدید به گوشی هوشمند جدید با تعرفه تلفن همراه با قیمت مقرون به صرفه نیاز دارید؟ پس این پیشنهاد فعلی بلاو را از دست ندهید. در آنجا می توانید شیائومی ردمی نوت 11 پرو را با تعرفه 10 گیگابایتی با کمتر از 17 یورو در ماه تهیه کنید. ما تمام هزینه‌ها را محاسبه کرده‌ایم و نشان داده‌ایم که چرا پیشنهاد بسته‌ای ارزشمند است.

نکته داخلی شیائومی: Redmi Note 11 Pro با تعرفه آبی Allnet XL با قیمت مقرون به صرفه

شیائومی با Redmi Note 11 Pro یک گوشی هوشمند شیک با نسبت قیمت به عملکرد عالی ارائه کرد. با Blau، دستگاه شامل تعرفه “Blau Allnet XL” در حال حاضر بسیار ارزان است: برای 16.99 یورو در ماه علاوه بر تلفن همراه خود، یک نرخ ثابت تمام شبکه/پیامک دریافت می کنید 10 گیگابایت کمک هزینه داده (به پیشنهاد روی آبی مراجعه کنید). هزینه های یک بار فقط 5.99 یورو (پرداخت اضافی به اضافه حمل و نقل) است، هیچ هزینه ای برای اتصال وجود ندارد. شما این را به عنوان یک جایزه دریافت می کنید هدفون بلوتوث Redmi Buds 3 مستقیماً از آبی به گوشی هوشمند.

جزئیات تعرفه در یک نگاه:

  • تعرفه: آبی Allnet XL
  • شبکه: o2
  • 10 گیگابایت حجم داده LTE (حداکثر 25 مگابایت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • Redmi Buds 3 به صورت رایگان

باندل شیائومی با رنگ آبی: به همین دلیل است که پیشنهاد ارزشش را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(هر ماه)
16.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
1 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
0 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
4.99 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
413.75 یورو
مقادیر دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
269 ​​یورو + 36.99 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل کمتر از ارزش دستگاه)
107.76 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 4.49 یورو
به پیشنهاد در آبی

که شیائومی ردمی نوت 11 پرو 5G با 128 و 6 گیگابایت رم طبق مقایسه قیمت ایده آلو، در حال حاضر حداقل 269 یورو (با احتساب حمل و نقل) قیمت دارد. Redmi Buds 3 در مقایسه قیمت حدود 37 یورو قیمت دارد. اگر این مبالغ را از مجموع هزینه ها در مدت حداقل 24 کم کنید، 107.76 یورو برای تعرفه باقی می ماند. متناظر 4.49 یورو در ماه – قیمت بسیار پایین برای نرخ ثابت Allnet/SMS با حجم داده 10 گیگابایتی. برای مقایسه: بدون تلفن همراه، تعرفه با 2 گیگابایت حجم داده بیشتر 9.99 یورو در ماه هزینه دارد.

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر این را فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.

در ویدیوی عملی ما می توانید ببینید که Redmi Note 11 Pro 5G چه توانایی هایی دارد:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.