آیا یک گوشی هوشمند میان رده با کارایی بالا با تعرفه و قیمت مقرون به صرفه می خواهید؟ پس این پیشنهاد فعلی بلاو را از دست ندهید. در آنجا می توانید شیائومی ردمی نوت 11 پرو را با تعرفه 10 گیگابایتی با کمتر از 17 یورو در ماه تهیه کنید. ما تمام هزینه‌ها را محاسبه کرده‌ایم و نشان داده‌ایم که چرا پیشنهاد بسته‌ای ارزشمند است.

شیائومی ردمی نوت 11 پرو با تعرفه آبی Allnet XL

شیائومی با Redmi Note 11 Pro یک گوشی هوشمند شیک با نسبت قیمت به عملکرد عالی ارائه کرد. با Blau، دستگاه شامل تعرفه “Blau Allnet XL” در حال حاضر بسیار ارزان است: برای 16.99 یورو در ماه علاوه بر تلفن همراه خود، یک نرخ ثابت تمام شبکه/پیامک دریافت می کنید 10 گیگابایت کمک هزینه داده (به پیشنهاد روی آبی مراجعه کنید). هزینه های یک بار فقط 5.99 یورو (پرداخت اضافی به اضافه حمل و نقل) است، هیچ هزینه ای برای اتصال وجود ندارد. شما این را به عنوان یک جایزه دریافت می کنید هدفون بلوتوث Redmi Buds 3 مستقیماً از آبی به گوشی هوشمند.

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر این را فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.