نکات JRPG Insider: 9 بازی RPG که طرفداران نمی توانند در سال 2023 از دست بدهند

سریال محبوب «افسانه قهرمانان» نیز در سال 2023 با Trails of Azure ادامه خواهد یافت. چه کسی RPG های قدیمی مدرسه از دوران PSP را دوست دارد، که نمی تواند از این مروارید اجتناب کند. به هر حال، The Legend of Heroes: Trails to Reverie در تابستان 2023 منتشر خواهد شد.

انتشار: ۲۵ آوریل ۲۰۲۳ (PS5/PS4/Switch)

شروع کن با:

رهایی: از قبل موجود است (PS4/PS5/XSX/Switch/Steam)

طرفداران JRPG می توانند امسال منتظر بازی های نقش آفرینی جدید متعددی باشند. اینها شامل بلاک باسترهای بزرگی مانند Final Fantasy 16 می شوند. با این حال، در این سری از عکس ها، ما در درجه اول بر روی JRPG های کوچک تا متوسط ​​تمرکز کرده ایم. چیزی برای هر سلیقه ای وجود دارد!

اینها همان مواردی هستند که طرفداران JRPG باید در سال 2023 به آنها توجه کنند

احتمالا فقط دست های قدیمی سریال Suikoden را به یاد دارند. Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes راه اندازی مجدد معنوی این برند است. بنابراین طرفداران JRPG می توانند مشتاقانه منتظر یک داستان جهانی باشند و قهرمانان زیادی را برای جمع آوری استخدام کنید.

این JRPG مخصوصاً برای طرفداران Persona جالب است! در Mato Anomalies شما نقش دو قهرمان داستان، یک کارآگاه و یک نینجا را بازی می کنید که با هم سعی می کنند از دسیسه های شیطانی جلوگیری کنند – هر کدام به روش خود! ترکیبی از نقش آفرینی سنتی و مبارز با ورق بدون شک بی نظیر است

عرضه: 14 مارس 2023 (PS4/PS5/XSX/Switch/Steam)

این شاخه از سری محبوب یاکوزا بالاخره به اروپا راه یافت! این بار بازی نقش آفرینی شما را به توکیوی مدرن نمی برد، اما به ژاپن فئودال.

طرفداران Sword Art Online نیز در سال 2023 به ارزش پول خود خواهند رسید! با آخرین خاطره دریافت می شود انیمه محبوب یک بازی ویدیویی دیگر در پاییز امسال منتظر یک دیدار مجدد با کیریتو، آسونا و آلیس باشید.

عرضه: 2023 (PS5/PS4/XSX/Switch/Steam)

برای طرفداران قسمت اول، دنباله البته بی‌معنا است. با Octopath Traveler 2 در انتظار شماست یک JRPG کلاسیک با اپتیک پیکسل. ترفند: شما داستان گسترده را از یک منظر تجربه نمی کنید، بلکه از چندین منظر.

اتفاقاً، مقدمه گسترده Eiyuden Chronicle: Rising از تابستان 2022 برای همه کنسول‌های رایج در دسترس بوده است.

عرضه: 2023 (PS4/PS5/XSX/Switch/Steam)

صحبت از Suikoden: یک ریمستر باندل از دو قسمت اول Suikoden نیز امسال منتشر خواهد شد. این به ویژه برای قسمت دوم که به طور کلی مورد توجه قرار می گیرد ارزشمند است یکی از بهترین JRPG های تمام دوران معامله می شود. ایده آل برای تازه واردان!

عرضه: 2023 (PS5/PS4/Steam)

شما ظاهر چیبی را دوست دارید و ترجیح می دهید با دوستان بازی کنید؟ سپس باید مراقب Trinity Trigger باشید. JRPG بهار سال آینده برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

انتشار: 6 اکتبر 2023 (PS5/PS4/XSX/Steam)

پس از چندین بار تعویق، Granblue Fantasy: Relink بالاخره امسال منتشر خواهد شد. بازی اکشن نقش آفرینی در حال حاضر راه اندازی شده است در حال توسعه برای بیش از شش سال. اگر می خواهید زمان انتظار تا انتشار را کمی شیرین کنید، می توانید انیمه همراه آن را تماشا کنید.منبع این بازی نقش آفرینی با 86 درصد در متاکریتیک بسیار مورد استقبال قرار گرفت و حتی از نسخه محبوب قبلی خود نیز پیشی گرفت. در Steam، کاربران تخصیص می دهند حتی 96 درصد خیره کننده. یا به عبارت دیگر: برای طرفداران یکپارچهسازی با سیستمعامل ضروری است!

انتشار: از قبل در دسترس (PS5/PS4/XSX/Steam)

حداقل این برای طرفداران وسترن است یک تجربه کاملا جدید! روزهای بزرگوار سامورایی‌ها در اینجا با شخصیت‌های حواس‌پرور بازی‌های یاکوزا ملاقات می‌کنند – سواری کاملاً وحشیانه!

انتشار: 10 مارس 2023 (PS4/PS5/XSX/Switch/Steam)سال 2023 برای طرفداران بازی های RPG ژاپنی سالی هیجان انگیز خواهد بود! به هر حال، Final Fantasy 16 یک وزنه واقعی JRPG است. اما این نباید از بسیاری از جواهرات نقش آفرینی کوچکی که قبلاً در سال 2023 ظاهر شده اند یا در چند ماه آینده به بازار خواهند آمد، منحرف کند. از JRPG قدیمی تا RPG اکشن سریع تقریباً همه چیز وجود دارد که قلب یک هوادار را شاد می کند.