نه نتفلیکس و نه دیزنی پلاس جرات نداشتند

از سوی دیگر، امتیاز در Rotten Tomatoes متفاوت است. منتقدان حرفه‌ای نسبتاً تحت تأثیر قرار گرفته‌اند و 72 درصد از سریال متقاعد شده‌اند، از سوی دیگر، تصویر مخاطب با 59 درصد ناامیدکننده است. در پایان، آیا “بنیاد” برای بینندگان بسیار پیچیده و بیش از حد خواستار است؟

اکنون اولین نشانه ای از زندگی از دنباله وجود دارد. به همراه تریلر برای فصل 2 سپس اپل تاریخ شروع قسمت اول را فاش می کند. بنابراین، طرفداران سریال های علمی تخیلی باید این را بررسی کنند 14 جولای را با رنگ قرمز در تقویم خود علامت بزنید.

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

برخی از کتاب‌ها غیرقابل فیلم‌برداری در نظر گرفته می‌شوند، با این حال فیلمسازانی بی‌باک هستند که اجازه نمی‌دهند این کار مانع آنها شود. اگرچه نتفلیکس یا دیزنی + شجاعت لازم را نداشتند، “بنیاد” اکنون حتی با فصل دوم ادامه می دهد. شما باید “دروغ” سرویس های پخش را روشن کنید.

سیب

Foundation on Apple TV+ (تریلر فصل 2)

همه می توانند و باید خودشان ببینند که آیا این چنین است یا خیر. آ اپل قدرت ماندگاری دارد در هر صورت. خوب است بدانید: طبق گفته های خودش، خالق سریال دیوید اس گویر در حال حاضر یک برنامه شلوغ برای مجموع 8 فصل دارد. اما ابتدا باید توسط اپل تایید شوند.

تریلر جدید فصل دوم Foundation در Apple TV+:

برای افراد ناآگاه، این کمی شبیه “جنگ ستارگان” به نظر می رسد، اما این مقایسه عقب مانده است. جنگ ستارگان بیشتر تخیلی است تا علمی تخیلی. با “Foundation” کاملاً متفاوت است، این همان چیزی است که نام “Isaac Asimov” مخفف آن است.

اکو مشترک

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

همچنین به دلیل پیچیدگی، تا کنون یکی برای “Foundation” وجود داشته است نظر مشترک. امتیاز IMDb 7.4 از 10 در ابتدا تصویر مثبتی را ارائه می دهد.

در عوض، اپل چند سال پیش این حقوق را تضمین کرد. سریال جاه طلبانه بر اساس مجموعه کتاب هایی به همین نام اثر آیزاک آسیموف در سپتامبر 2021 در Apple TV+ (در Apple TV+ تماشا کنید). در اکتبر همان سال برای فصل دوم چراغ سبز نشان داده شد.

خلاصه درست کتاب و مجموعه به دلیل پیچیدگی مشکل است. قوی به زبان ساده، به نقل از Apple TV+: “… گروهی از طردشدگان را در تلاش عظیم خود برای نجات و بازسازی تمدن بشری در میان سقوط امپراتوری کهکشانی نشان می دهد.”

نمونه های متعددی از روزی روزگاری وجود دارد کتاب های غیرقابل فیلمبرداری در تاریخ ادبیات. آثاری مانند «تلماسه»، «ارباب حلقه‌ها» یا اخیراً «مرد شنی» تا زمانی که به اکران نرسیدند، برای نمایش بزرگ یا تلویزیون نامناسب تلقی می‌شدند. نمونه دوم سال گذشته به نتفلیکس آمد. ولی پایه در آنجا یا روی دیزنی + اجرا نمی شود.

Apple TV+ به جای Netflix and Co: “Foundation” وارد مرحله بعدی می شود