نه تنها آیفون 15 تحت تأثیر قرار می گیرد

امسال، مشتریان اپل باید تجدید نظر کنند، زیرا سازنده آیفون یک اتصال محبوب را در آیفون 15 در حاشیه قرار داده است. اما نه تنها تلفن همراه جدید اپل تحت تأثیر قرار می گیرد، بلکه تغییرات نیز ایرپادها را تهدید می کند.

سیب

AirPods Pro فعلی تنها سال گذشته معرفی شد، در آن زمان هنوز با یک پورت لایتنینگ:

اگرچه USB-C سال‌ها در مک‌ها و آی‌پدها استفاده می‌شود، اپل بر روی اتصال لایتنینگ که در سال 2012 در آیفون ایجاد شد، اصرار داشت. با این حال، پس از اینکه اتحادیه اروپا حداکثر تا سال آینده گزینه دیگری را برای اپل باقی نگذاشته است مسیر USB-C رایگان و تصمیم سختگیرانه اپل پابرجاست. دیگر نمی توان جلوی تحول بزرگ را گرفت.

پورت لایتنینگ روز به روز بیشتر از دنیای اپل خارج می شود، بنابراین این اتصال نوآورانه دیگر آینده ای ندارد.

AirPods دارای ویژگی تست شنوایی است

بنابراین اپل به سلامت شنوایی مشتریان خود اهمیت می دهد. مشابه برنامه ECG در اپل واچ که می تواند مشکلات قلبی احتمالی را تشخیص دهد، ویژگی جدید تست شنوایی AirPods سلامت شنوایی را در اولویت قرار می دهد.

نسل دوم AirPods Pro در تریلر اپل

اما نه تنها آیفون 15 تحت تاثیر قرار می گیرد. مارک گورمن، یکی از منابع آگاه اپل و گزارشگر بلومبرگ، فاش می‌کند که تغییراتی در AirPods نیز وجود خواهد داشت. بنابراین او فرض می کند که AirPods Pro همزمان با عرضه آیفون 15 کیف شارژ جدید با کانکتور USB-C (منبع: بلومبرگ).

با این حال، یک مورد در حال حاضر قطعی است و در دوره iOS 17 اعلام شده است ویژگی صوتی تطبیقی ​​برای AirPods Pro. سپس بسته به محیط به صورت پویا بین حالت‌های شفافیت و حذف نویز تغییر می‌کند.



منبع

روشن است که رعد و برق روز خود را داشته است. ماه‌هاست که گنجشک‌ها از پشت بام‌های شایعات سوت می‌زنند: اپل اکنون USB-C را در آیفون 15 آینده نصب خواهد کرد.

نه تنها با iPhone 15: AirPods Pro USB-C دریافت می کند

صحبت از AirPods Pro شد. آنها به زودی به یک عملکرد مهم بهداشتی مجهز خواهند شد. به گفته گورمن، اپل در حال کار بر روی یکی از این موارد است تست شنوایی یکپارچه. AirPods باید صداهای مختلفی را در گوش کاربر پخش کند. سپس چنین تست شنوایی می تواند از واکنش های کاربر برای نشان دادن مشکلات احتمالی شنوایی استفاده کند.

اما تلاش های اپل نباید به همین جا ختم شود. تست شنوایی جدید احتمالا در پاییز امسال انجام می شود، اما اپل می خواهد آن را در دراز مدت انجام دهد سایر سنسورهای سلامت با سخت افزار AirPods ادغام شود. به عنوان مثال، اندازه گیری دمای بدن از طریق کانال شنوایی در حال انجام است. اما برای اینها باید کمی بیشتر صبر کنیم.