نفس راحتی برای خریداران خودرو؟ تغییر روند در خودروهای جدید قریب الوقوع است

زیرا خودروهای سفارش داده شده معمولا هنوز توسط سازندگان تولید می شوند، اما پس از آن خریدار ندارند. اگر جای پارک در نمایندگی ها پر شود، باید تخفیف ها و پیشنهادات مرحله بعدی برای متقاعد کردن مشتریان به خرید با وجود شرایط سخت.

هر کسی که بخواهد یا مجبور به خرید یک ماشین جدید است، اوقات خوبی را سپری نکرده است. قیمت ها همچنان در حال افزایش است، پس انداز کنندگان و شکارچیان معامله باید ببینند کجا می مانند. اما اکنون علائم اولیه وجود دارد که باد به زودی دوباره تغییر خواهد کرد.

کارشناسان خودرو انتظار موج بزرگی از لغو را دارند

اما: پیشرفت قیمت در چند هفته و ماه گذشته مانع این امر است. هرکسی که خودروی جدید را قبل از ترفندهای خودروسازان و مرحله تورم سفارش داده است، باید در مقایسه با آن، قیمت بهتری داشته باشد.منبع

دیگر نمی‌توان گفت که خودروی الکترونیکی یا موتور احتراقی انتخاب ارزان‌تری است.

به گفته کارشناسان صنعت، از دست دادن بودجه به دلیل تاخیر در تحویل در مورد خودروهای الکترونیکی یا تاخیر قابل توجه در دسترس بودن خودرو به تنهایی می تواند برای لغو سفارشات خریداران خودرو کافی باشد. در واقع باید یکی باشد موج لغو شدن، این می تواند با کمی تاخیر روی قیمت های خرید تأثیر بگذارد.

عرضه بیش از حد می تواند رویاهای شکارچیان را به واقعیت تبدیل کند

تا کنون خودروها، چه برقی و چه احتراق داخلی، از تورم مستثنی نبوده اند. برعکس، کمبود تراشه زمان انتظار و عرضه را کوتاه نگه داشته در حالی که تقاضا همچنان بالاست – حداقل تا کنون. از آنجایی که ممکن است دفترچه های سفارش در خودروسازان، به خصوص برای خودروهای برقی پر باشد، به دلیل پاداش زیست محیطی، تقاضا به شدت افزایش یافته است. اما به نظر می رسد چرخش در حال حاضر در حال انجام است.

می‌توان فرض کرد که ترکیبی از روند رکود اقتصادی و کاهش یارانه‌های BEV (خودروهای الکتریکی با باتری) و PHEV (وسایل نقلیه الکتریکی هیبریدی پلاگین) منجر به افزایش کنسلی خودرو» به نقل از Automobilwoche Stefan Reindl، رئیس موسسه صنعت خودرو (از طریق Focus).

در این میان، وضعیت سفارش بالا و قیمت‌های افتخارآمیز با چشم‌انداز تیره توسعه اقتصادی و نرخ‌های تورم بالا ترکیب شده است. این تضمین می کند که خرید خودرو دیگر اولویت اصلی مصرف کنندگان نیست – یا حتی احتمال دارد به تعویق بیفتد. زیرا هنوز تعداد کمتری از مردم در آلمان پول دارند.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید