نسخه ویژه شامل بازی نمی شود

بلیزارد از ارائه همزمان چندین نسخه از Diablo 4 ابایی ندارد. با این حال، در اینجا باید مراقب باشید. یک به دنبال فانتزی جعبه کلکسیونی به قیمت 97 دلار چیزی مهم وجود ندارد: خود بازی. بنابراین جعبه در درجه اول برای کلکسیونرهایی است که واقعاً نیاز دارند همه چیزهایی را که مربوط به Diablo 4 است داشته باشند. از 15 دسامبر می توانید جعبه را از فروشگاه بلیزارد گیر خریداری کنید. با این حال، فقط تعداد محدودی در دسترس است (منبع: بلیزارد).

در فروشگاه بلیزارد می توانید تفاوت بین نسخه استاندارد (69.99 یورو)، نسخه دیجیتال لوکس (89.99 یورو) و نسخه نهایی (99.99 یورو) را مشاهده کنید. به هر حال، هر سه نسخه دارای ضمانت بازی هستند. علاوه بر این، پیش‌سفارش‌کنندگان یک عدد دریافت خواهند کرد دسترسی زودهنگام به نسخه بتای باز (منبع: بلیزارد). سپس فقط باید امیدوار باشید که بلیزارد اشتباه نکند و نسخه های گران قیمت کلکسیون را بدون بازی ارسال کنند. همین اتفاق اخیراً برای بازیکنان پلی استیشن رخ داد که نسخه 200 یورویی God of War Ragnarök بدون کد دانلود وارد بازار شد.منبع

جعبه کلکسیونی Diablo 4 شامل موارد زیر است:

  • شمع آفرینش
  • نقشه پارچه ای پناهگاه
  • کتاب هنری: Diablo 4 – نسخه کلکسیونی
  • پد ماوس مخفی
  • پین کلکسیونی هورادرین
  • 2 چاپ هنری مات – 47cm x 27.4cm

Diablo IV – تریلر رسمی تاریخ انتشار | بازی های PS5 و PS4

Diablo 4: آنچه در نسخه های مختلف وجود دارد

بعد از سالها انتظار دیابلو 4 تاریخ انتشار رسمی در حال حاضر در 6 ژوئن 2023 می توانید دوباره وارد دنیای تاریک خیالی شوید و چیزهای زیادی غارت کنید. اما قبل از آن باید تصمیم بگیرید که کدام نسخه از بازی اکشن نقش آفرینی را خریداری کنید.

بستر، زمینه:ویندوز کامپیوتر، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4

جعبه کلکسیونر دیابلو 4 مهمترین چیز را از دست داده است

تریلر بازی Diablo 4 را اینجا ببینید:

از این گذشته، بلیزارد کاملاً واضح است که جعبه کلکسیونر Diablo 4 بدون بازی واقعی عرضه می شود. با این حال، اگر شما در خلق و خوی جمع آوری هستید و همچنان می خواهید قمار کنید، گران خواهد بود. بالاخره هزینه دارد نسخه استاندارد از Diablo 4 در حال حاضر 69.99 یورو. نسخه PS5 با قیمت 79.99 یورو حتی گران تر است (آن را در آمازون بررسی کنید).

تاریخ انتشار Diablo 4 به سرعت نزدیک می شود. اکنون ناشر بلیزارد نسخه‌های ویژه مختلف RPG را ارائه کرده است. هر چند باید مراقب باشید: همه نسخه ها شامل بازی نمی شوند.