نرم افزار مالیاتی محبوب موجود در آمازون با تخفیف عمیق

بنابراین، برنامه مالیاتی نه تنها برای کارمندان، دانشجویان و مستمری بگیران، بلکه برای خوداشتغالی ها و سرمایه گذاران نیز مناسب است. در نهایت، هنگام خرید برنامه، پشتیبانی تلفنی رایگان و به روز رسانی رایگان نیز دریافت می کنید.

کد فعال سازی WISO Steuer 2023 پس از خرید به راحتی از طریق ایمیل ارسال می شود. این نرم افزار برای ویندوز 10 و 11، macOS نسخه 10.15 و همچنین تبلت ها و گوشی های هوشمند مناسب است. برخلاف نسخه های قبلی خود، دیگر نسخه های متفاوتی برای ویندوز و مک وجود ندارد، به عنوان مثال، برای WISO Steuer 2023.

WISO Steuer 2023 با 44 درصد تخفیف در آمازون

WISO Tax 2023 در پیشنهاد: نرم افزار مالیاتی برای چه کسانی ارزشمند است؟

بازیابی مالیات با مالیات WISO: در اینجا چگونه است

WISO Steuer 2023 اظهارنامه مالیات بر درآمد سال 2022 را با انواع درآمدها، از جمله برگه جلد و تمام فرم های لازم، انجام می دهد. این برنامه یک انتقال هوشمند داده از سال قبل انجام می دهد، رسیدهای اداره مالیات را بازیابی می کند و در صورت تمایل، پست ها را از حساب بانکی شما تحویل می گیرد.

نحوه کار با بازیابی اطلاعات از اداره مالیات به این صورت است:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

ارائه اظهارنامه مالیاتی دقیقاً سرگرمی مورد علاقه اکثر مردم نیست. با مالیات WISO 2023 با این حال، یک نرم افزار ویژه کاربر پسند در دسترس است که از آمازون با قیمت بسیار پایین در دسترس است فقط با 24.99 یورو به جای 44.99 یورو در دسترس است، که با آن نشستی 44% می تواند ذخیره کند.

هر کسی که باید یک اظهارنامه مالیاتی برای سال 2022 تهیه کند، می‌تواند منتظر کمک‌های ارزان قیمت باشد: آمازون در حال حاضر برنامه مالیاتی محبوب و مبتدی WISO Steuer 2023 را با قیمت بسیار کاهش‌یافته ارائه می‌کند. GIGA جزئیات معامله را برای شما دارد.

برنامه مالیاتی مناسب برای مبتدیان WISO Steuer 2023 در آمازون ارائه می شود

علاوه بر اظهارنامه مالیات بر درآمد 2022، WISO Tax 2023 همچنین می تواند برای تهیه اظهارنامه ارزیابی سال 2022، محاسبه مازاد درآمد، اظهارنامه مالیات فروش و تجارت، اظهارنامه پیش پرداخت مالیات بر فروش و همچنین ثبت مالیات بر دستمزد و دفترچه ثبت نام

WISO Steuer 2023 بازپرداخت مورد انتظار یا پرداخت اضافی را بلافاصله پس از وارد کردن داده ها نشان می دهد و شامل صدها نکته مالیاتی و بیش از 150 ویدیو با کمک برای اظهارنامه مالیاتی است. پس از اتمام، می توانید به راحتی همان بدون کاغذ را به اداره مالیات ارسال کنید.

WISO Steuer 2023 با 44 درصد تخفیف در آمازون