محصولات جدید اپل در سال دوقطبی هستند. بدیهی است که هر نسخه موفقیت آمیز نبود. به خصوص نه آن طور که کاربران می خواستند یا تصور می کردند. اما کدام ناامیدی برای تبدیل شدن به بزرگ‌ترین شکست اپل در سال وجود دارد؟ آیفون 14 یا آیپد نسل 10 جدید یا حتی نامزدی کاملاً متفاوت؟

سیب

کانال محبوب توییتر “هاب سیبمی‌خواست بداند و نظرسنجی را در میان دنبال‌کنندگان شروع کرد: «ناامیدکننده‌ترین محصول سال اپل؟» در پایان چهار محصول برای انتخاب وجود داشت که احتمالاً همه آنها شایسته آن بودند. قابل توجه: همه دستگاه ها بودند در نیمه دوم سال ارایه شده. این بدان معناست که مک بوک ایر با تراشه M2 یا نسل سوم آیفون SE می تواند با چشم سیاهی از بین برود.

اپل فلاپ 2022: نامزدها

در پایان، چهار مورد از فالوورها وجود داشت:

  • آیپد نسل دهم (2022): محصولی فراتر از کنجکاوی طراحی فعلی بدون دکمه هوم، نوآورانه با دوربین سلفی تازه چیده شده، اما به دلایل غیرقابل توضیح نیز بسیار قدیمی است. مهمتر از همه، Apple Pencil قدیمی، که اکنون باید با یک آداپتور و یک کابل دیگر در iPad شارژ شود، چیزی بیش از خجالت آور است. متأسفانه، برای Apple Pencil 2 مغناطیسی کافی نبود. اما با قیمت فوق العاده بالا.
  • iPad Pro M2: دوباره چه چیز جدیدی بود؟ آیا تراشه M2 به جای تراشه M1 درست است – اما در غیر این صورت؟ به غیر از مداد اپل “شناور” (الزاماً دیگر لازم نیست سطح را لمس کند)، متاسفانه چیزی برای گزارش وجود ندارد. اما تبلت حرفه ای در این کشور چند صد یورو بیشتر قیمت دارد. معامله “خوب” به نظر می رسد، درست است؟

تبلیغات خلاقانه ترین است:

آیفون 14 و آیفون 14 پلاس | بزرگ و بزرگتر | سیب

  • آیفون 14 و آیفون 14 پلاس: در روزهای قبل، اپل این نوآوری را به عنوان “iPhone 13s” به ما معرفی می کرد، زیرا فقط تغییرات جزئی وجود دارد. حتی تراشه داخل آن مربوط به سال گذشته است. بزرگترین نوآوری، مدل بزرگتر پلاس است که اکنون در این کشور به اندازه مدل های Pro قبل از آن گران است. اپل همچنین در حال حاضر متوجه شده است که کاربران ترجیح می دهند از این نسخه صرف نظر کنند و عمداً آن را نخرند.
  • اپل واچ سری 8: اپل واچ فعلی نیز مشابه به نظر می رسد. باید با ذره بین به دنبال تفاوت های اپل واچ سری 7 باشید. ثابت شده است که تمام نوآوری ها در مدل واقعاً جدید اپل واچ اولترا وارد می شوند. از طرف دیگر، شماره 8 یک ساعت هوشمند قوی است و باقی می ماند، اما به نوعی ناامید کننده نیز هست.

برنده: آیفون شماره 14

و چه کسی در حال اجراست؟ این آیفون 14 یا آیفون 14 پلاس است – بزرگترین شکست اپل در سال 35.6 درصد آرا. ما نیز باید بگوییم که به ندرت یک چیز جدید تا این حد تازه و بی انگیزه بوده است. با آیفون SE، اصل بازیافت فقط یک ناامیدی تلخ در مورد آیفون 14 است. نسل دهم آی‌پد با 27.9 درصد در جایگاه دوم قرار گرفت، پس از آن آی‌پد پرو با تراشه M2 (21.9 درصد) در جایگاه سوم قرار گرفت و اپل واچ سری 8 تنها با 14.6 درصد از کل آرا به جایگاه دوم نرسید.

لیست برتر لذت بخش تر:

نتیجه ای که باید اپل را به فکر فرو برد. با آیفون 14، سازنده بارها وسوسه کرده است و اکنون با یک شکست تلخ هزینه بخل آن را می پردازد. هیچ کس دیگر نمی خواهد دو مدل استاندارد را داشته باشد، آنها در انبار راکد هستند و اپل نمی تواند آیفون 14 پرو (Max) نامتناسب را ارائه دهد – احمق شد