نتفلیکس و شوارتزنگر: «نابودگر» بازگشته است

شوارتزنگر برگشته و باید ضربه بخورد:

“من برمی گردم” – تهدیدی که اغلب نقل می شود به واقعیت تبدیل می شود. هیچ کس دیگری جز آرنولد “نابودگر” شوارتزنگر اولین حضور خود را در نتفلیکس انجام می دهد. این سرویس استریم در حال جذب سوپراستار اکشن جوان در قلب برای یک سریال انحصاری است که از ماه می پخش خواهد شد.

نتفلیکس

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

اما در آنجا چه می بینید؟ “FUBAR” اول از همه مخفف منطقه زبان انگلیسی-آمریکایی است و مخفف عبارت “لعنتی فراتر از تشخیص”، که ترجمه تحت اللفظی آن “مختل شده غیرقابل تشخیص” است. این به موقعیت هایی اشاره دارد که در آن همه چیز واقعاً بد می شود.

با این حال، اگر می خواهید مهارت های اخیر او را به عنوان یک بازیگر تحسین کنید، به دسترسی به نتفلیکس نیاز دارید. شوارتزنگر با “FUBAR” اولین بازیگر اصلی خود را در یک سریال تلویزیونی انجام داد. می توانید همه آنها را ببینید 8 قسمت در همان زمان از 25 مه 2023 به طور مستقیم از ارائه دهنده جریان (مشاهده در Netflix).

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

بدنساز، ستاره اکشن، فرماندار یا فعال محیط زیست. آرنولد شوارتزنگر در 75 سالگی زندگی های زیادی را گذرانده است. فقط یکی او هنوز یک ستاره تلویزیونی به معنای واقعی کلمه نبوده استاز این گذشته ، پسر زرق و برق دار اهل اشتایریا همیشه به صفحه نمایش بزرگ کشیده می شد.

شوارتزنگر در یک سریال انحصاری نتفلیکس: شروع در 25 مه 2023 است

FUBAR – تیزر تریلر انگلیسی

در ارتباط با شوارتزنگر و زندگی او به عنوان یک ستاره اکشن کاملاً مناسب به نظر می رسد. به طور خاص، “FUBAR” یک است ماجراجویی جاسوسی دیوانه. نقطه شروع سریال: لوک (آرنولد شوارتزنگر) و دخترش اِما (مونیکا باربارو) سال ها به یکدیگر دروغ گفته اند. هر دو برای سیا کار می کنند، اما تیم پدر و دختر هنوز این جزئیات کوچک را در مورد یکدیگر نمی دانستند. به نظر می رسد قدرت انفجاری زیادی دارد.

سازندگان سریال قبلاً در آمازون متقاعد کننده بودند

آیا این در نهایت خوب است؟ ما یک ارزیابی محتاطانه انجام می دهیم: بله! پشت سریال کسی نیست جز نیک سانتورا، که بیش از 20 سال است که در تجارت تلویزیون دست به شیطنت زده است. او اخیراً سریال «ریچر» را برای آمازون پرایم ویدیو نوشته و تولید کرده است. حتی با وجود اکشن و داستان از دست ندهید. ما به همین نسبت برای “FUBAR” در نتفلیکس مطمئن هستیم.