نتتو نیروگاه بالکن جدید با لوازم جانبی را با قیمت مقرون به صرفه به فروش می رساند

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 04/11/2023 ساعت 14:10

مقاله اصلی:

اگر می خواهید برق خود را تولید کنید، یک نیروگاه برق بالکن یک راه آسان برای انجام آن است. در Netto اکنون یک سیستم خورشیدی کوچک به عنوان یک مجموعه کامل با کابل های اضافی با قیمت مناسب وجود دارد. در حال حاضر ارزان تر نیست.

نتتو نیروگاه های بالکن را ارزان تر می فروشد

برای این شما یک نیروگاه بالکن دریافت می کنید توان کل 820 واتیک اینورتر 600 واتی از شرکت Deye که دارای وای فای و قابل خواندن از طریق برنامه است و همچنین چهار کابل داخلی MC4 اتصال را برای شما آسان تر می کند. کابل ها با هم به سرعت 20 تا 30 یورو هزینه اضافی دارند و شما قطعا به آنها نیاز دارید.

Netto نیروگاه های بالکن مختلفی را ارائه می دهد که برخی از آنها به سرعت فروخته شدند یا زمان تحویل طولانی دارند. قیمت 600 یورو برای این مجموعه خوب است، مخصوصاً که یک اینورتر 600 وات با وای فای دریافت می کنید که می توانید از آن برای خواندن مستقیم اطلاعات استفاده کنید. سلول های خورشیدی مونو کریستال، هر کدام با 410 وات (با هم 820 وات) در صورت وجود سایه نیز مفید هستند. یک محافظ NA نصب شده است. بنابراین نباید هیچ مشکلی برای ورود به سیستم داشته باشید.

هرکسی که هنوز نیروگاه بالکن نخریده است باید حداکثر همین الان به فکر آن باشد. از زمانی که مالیات بر فروش سیستم های خورشیدی در سال 2023 لغو شد، قیمت ها به طور قابل توجهی کاهش یافته است. علاوه بر این، دلالان بیشتری به فروش آنها علاقه نشان می دهند مجموعه های کامل. نتتو به راه افتاده و پیشنهاد جالبی را با نیروگاه بالکن از Juskys ارائه کرده است. فقط با 499.99 یورو مجموعه ای از دو سلول خورشیدی، میکرو اینورتر، یک کابل و درپوش های لازم را دریافت می کنید (به شبکه نگاه کنید). هنوز هزینه های حمل و نقل 2.95 یورو وجود دارد.

نیروگاه بالکن Juskys سیستم خورشیدی 600 وات مجموعه کامل سیستم فتوولتائیک آماده برای اتصال مونو کریستال
اگر چنین مجموعه ای را از Netto یا سایر خرده فروشان خریداری کنید، واقعاً فقط دو سلول خورشیدی، اینورتر، کابل ها و کلاهک ها را دریافت می کنید. شما هنوز به یک دارنده نیاز دارید و باید سیستم را ثبت کنید تا همه چیز قانونی باشد. من در این مقاله نحوه کار را به طور خلاصه بیان کردم.منبع

به روز رسانی از 11 آوریل 2023: در Netto اکنون می توانید یک نیروگاه برق بالکن جدید از Vale، کاملا مشکی، با قیمت 499.99 یورو تهیه کنید (در Netto بررسی کنید). با این حال، هزینه های حمل و نقل اضافی 52.95 یورو برای هر نماینده حمل و نقل وجود دارد. به طوری که شما در نهایت به 552.94 یورو می رسید.

نیروگاه بالکن VALE MiniPV 600-DY-N

آنچه باید در مورد نیروگاه های بالکن بدانید:

چیزی که نباید فراموش کنی

به براکت فکر کنید:

هیچ هزینه حمل و نقلی در آنجا وجود ندارد، بنابراین شما واقعاً فقط آنچه را که لازم است پرداخت می کنید. تحویل سریع است و فروشنده مطمئنی است. اینورتر از وای فای نیز پشتیبانی می کند. اگر اینورتر فقط 600 وات به شبکه خروجی بدهد، سلول های خورشیدی ممکن است از خروجی 600 وات فراتر رود. به این ترتیب در روزهای ابری انرژی بیشتری تولید می کنید.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 04/11/2023 16:24

جایگزین در eBay:

نیروگاه بالکن VALE MiniPV 600-DY-N

نیروگاه بالکن Juskys سیستم خورشیدی 600 وات مجموعه کامل سیستم فتوولتائیک آماده برای اتصال مونو کریستال

یک براکت گنجانده نشده است، شما باید آن را به صورت اختیاری خریداری کنید (به Netto نگاه کنید).