نتتو جعبه ابزار با کیفیت بالا را با قیمت مناسب به فروش می رساند

به جای 189 یورو RRP: جعبه ابزار ثابت با 155 قطعه همراهی عالی برای علاقه مندان و کسانی است که خودتان آن را انجام می دهند.

هر کسی که برای پروژه های DIY نیاز به پشتیبانی از ابزارهای حرفه ای دارد، نباید پیشنهاد فعلی فروشگاه آنلاین Netto را از دست بدهد. شما می توانید جعبه ابزار درجه یک را از Brüder Mannesmann با تجهیزات گسترده با قیمتی بی نظیر تهیه کنید. ما جزئیات را برای شما داریم.

خالص: جعبه ابزار با 155 قطعه با قیمت مناسب

طبق بررسی های آمازون، به نظر می رسد جعبه ابزار انتظارات خریداران را برآورده می کند. از بیش از 2000 بررسی، امتیاز خوب 4.2 از 5 را دریافت می کند. مورد ستایش قرار می گیرد جامد در حال پردازش و قابلیت اطمینان ابزارهای ارائه شده. همچنین دوام باید مناسب باشد. بنابراین جعبه ابزار Mannesmann M29066 یک انتخاب عالی برای همه افراد حرفه ای و حرفه ای است که به تجهیزات قوی و جامع اهمیت می دهند. به لطف قیمت بی نظیر در Netto، اکنون می توانید جعبه ابزار را با قیمتی کاملا مقرون به صرفه ذخیره و ایمن کنید.

جعبه ابزار Brüder Mannesmann – 155 قطعه اکنون از 69.99 یورو در Netto

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 04/12/2023 03:58

جعبه ابزار از فلز محکم ساخته شده است و دارای دو کشو است که ابزارهای ارائه شده را می توان به طور منظم و واضح در آن قرار داد. جعبه حاوی یکی است تجهیزات اولیه گسترده با مجموعا 155 قطعه، از جمله پیچ گوشتی، انبردست، آچار سوکت و موارد دیگر. صرف نظر از اینکه می خواهید مبلمان را جمع آوری کنید یا تعمیرات را انجام دهید، با Mannesmann M29066 به خوبی آماده هستید. همچنین شامل یکی است پیچ گوشتی با باتری، که به شما امکان می دهد پیچ ​​ها را با تلاش بسیار کمتری بچرخانید.

جعبه ابزار همراه با یک دسته حمل عملی مجهز شده و بنابراین می توان به راحتی از یک مکان به مکان دیگر حمل کرد. علاوه بر این، یعنی محفظه درب را می توان با قفل قفل کرد، به طوری که ابزار شما از دسترسی غیرمجاز محافظت می شود.

خرید جعبه ابزار برای چه کسانی ارزش دارد؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 04/12/2023 03:58

جعبه ابزار Brüder Mannesmann چه کاری می تواند انجام دهد؟

جعبه ابزار Brüder Mannesmann – 155 قطعه

در فروشگاه آنلاین، Netto فقط پیشنهاد مناسبی را برای متخصصان DIY و هر کسی که می‌خواهد یکی از آن‌ها در انبار باشد دارد: شما آنها را دریافت می‌کنید. برادران Mannesmann M29066 جعبه ابزار با 155 قطعه با قیمت مقرون به صرفه از 69.99 یورو با احتساب حمل و نقل (مشاهده پیشنهاد در نت). هزینه حمل و نقل اضافی 2.95 یورو وجود دارد. در مقایسه قیمت، در غیر این صورت حداقل 80 یورو وجود دارد، بنابراین در اینجا معامله خوبی خواهید داشت.