ناامیدی بزرگ استریمرهای توییچ را دیوانه می کند

با توجه به اینکه مونت در آن لحظه چقدر پول از دست داد، واکنش پخش کننده قابل درک است.

به اصطلاح باز کردن پرونده چیز جدیدی در Counter-Strike: Global Offensive نیست. چندین سال است که پخش‌کننده‌های معروف توییچ نشان می‌دهند که چگونه جعبه‌ها را یکی پس از دیگری باز می‌کنند و امیدوارند که یک پوسته اسلحه‌ای ارزشمند در داخل آن وجود داشته باشد که ممکن است دوباره آن را به پول تبدیل کنند.

در این لحظه شکست، چت به دو اردو تقسیم می شود: در طول طرفداران بدخواه با خونسردی به MontanaBlack می خندند، بسیاری از بینندگان او نیز برای او متاسف هستند و به سختی می توانند شانس بد او را باور کنند. از طرف دیگر، knubbel007 تنها کسی است که کاملا آرام پاسخ می دهد: “فقط ادامه بده”.منبع

MontanaBlack ممکن است در این کشور کاملاً موفق باشد، اما در یک مقایسه بین‌المللی حتی نمی‌تواند با Twitch king همگام شود:

واکنش بینندگان توییچ به شکست اینگونه است

رهایی:06/06/2011

CS:GO: MontanaBlack به سختی برنده جایزه پوست را از دست می دهد

اما پوسته های اسلحه ای که می تواند در جعبه ها باشد نیز ارزش ویژه ای دارد. را مار آتش AK-47 به عنوان مثال در وضعیت بدی برای خود تقریبا 1000 یورو در بازار انجمن Steam معامله شد – و MontanaBlack تقریباً صاحب مفتخر پوسته های مورد علاقه شد. اما در عوض، رولت CS:GO یک فاصله بیش از حد می پرد و در عوض UMP-45 Bone Stack را خرج می کند که فقط 5 دلار ارزش دارد.

این آخرین نی برای MontanaBlack است. او سر مانیتور فریاد می زند، مکرراً با مشت گره کرده اش به میز می زند و آنقدر روی صندلی بازی خود می پرد که می افتد. کلیپ کامل را می توانید اینجا ببینید:

زبان ها:انگلیسی آلمانی

همچنین اکنون به نظر می رسد که ستاره Twitch MontanaBlack جعبه های سلاح را در CS:GO کشف کرده است. او به ویژه به باز کردن جعبه های گران قیمت عملیات براوو علاقه دارد. اینها در حال حاضر حدود 65 یورو برای هر قطعه قیمت دارند. برای باز کردن جعبه غارت به کلید مناسب نیز نیاز دارید که قیمت آن نیز کمتر از 6.50 یورو است. بنابراین هر جعبه 70 یورو بیشتر می شود.

به نظر می رسد MontanaBlack به قرعه کشی دیجیتال بازی های ویدئویی مدرن علاقه نشان داده است. ابتدا بسته های فیفا بود و حالا جعبه های سلاح در CS:GO. او در استریم‌های خود به بینندگانش نشان می‌دهد که چگونه جعبه‌های غارت متعددی را باز می‌کند و همیشه امیدوار است که برنده جکپات بزرگ شود. و تقریباً این اتفاق نیز افتاد. اما در آخرین لحظه، CS:GO نقشه های او را خنثی می کند.