سامسونگ به زودی گوشی های هوشمند جدید گلکسی اس 23 را معرفی خواهد کرد. در حالی که گلکسی اس 23 اولترا به سختی باید از نظر اپتیکال تغییر کند، تنظیمات کوچکی در پشت گلکسی اس 23 و اس 23 پلاس وجود خواهد داشت. تصاویر جدید طراحی تغییر یافته و رنگ هایی که تلفن های همراه باید در آن ظاهر شوند را تایید می کند.

سامسونگ الکترونیکس

Samsung Galaxy S23 (Ultra) در چهار رنگ عرضه می شود

زمان زیادی از معرفی گوشی های هوشمند جدید گلکسی اس 23 توسط سامسونگ نگذشته است. به احتمال زیاد در اوایل فوریه همه جزئیات را خواهیم فهمید. اما پیش از آن تصاویری از گلکسی اس 23 و گلکسی اس 23 اولترا منتشر شده بود که تغییر طرح و رنگ از گوشی های هوشمند جدید نشان می دهد:

Samsung Galaxy S23 باید در این رنگ ها ظاهر شود. (منبع تصویر: FMKorea)

در آنجا به خوبی می بینیم که چگونه دوربین پشتی دیگر در گلکسی S23 جدا نیست، برخلاف گلکسی S22، اما سنسورهای جداگانه دوربین به منصه ظهور می رسند. طلایی روشن به عنوان رنگ جدید اضافه می شود، در غیر این صورت با صورتی، سبز و مشکی باقی می ماند. سامسونگ احتمالاً مانند مدل های فعلی رنگ های دیگری را ارائه خواهد کرد. این شرکت همچنین نسخه‌های درخشان‌تری را در آنجا ارائه می‌کند، اما این نسخه‌ها فقط در فروشگاه سامسونگ در دسترس هستند.

سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا به سختی باید از نظر نوری تغییر کند. (منبع تصویر: FMKorea)

با Galaxy S23 Ultra وجود دارد تفاوت ظاهری در مقایسه با Galaxy S22 Ultra وجود ندارد. سامسونگ بر همان طراحی دوربینی تکیه دارد که با این گوشی هوشمند معرفی شد و در گوشی های میان رده ای مانند گلکسی A14 نیز استفاده می شود. رنگ ها اینجا هم یکیه نسخه طلایی جدید است. ممکن است رنگ های اضافی نیز وجود داشته باشد. بنابراین این فقط یک انتخاب کوچک است.

شما باید این نکات سامسونگ را بدانید:

Samsung Galaxy S23 Ultra با صفحه نمایش روشن تر

سامسونگ اخیراً یک صفحه نمایش جدید UDR2000 ارائه کرده است که بسیار روشن است و بیش از 2000 نیت دارد. حدس زده می شود که این در Galaxy S23 Ultra استفاده شود. بنابراین سامسونگ این گوشی هوشمند را در زمینه دیگری در مقایسه با نسل قبلی خود به طور قابل توجهی بهبود می بخشد.