مینی منظومه خورشیدی اکنون ارزان تر از همیشه است

کالای اصلی:

این چیزی است که باید در مورد نیروگاه های بالکن بدانید:

یک نیروگاه بالکن را از سایر خرده فروشان خریداری کنید

پکیج های مختلف در قدرت، رنگ و اندازه پنل های خورشیدی و اینورتر متفاوت هستند. اگر الان دوباره یک نیروگاه بالکن بخرم، قطعاً یک نیروگاه با پنل های خورشیدی خواهد بود. که به بیش از 800 وات می رسد و با میکرو اینورتر که وای فای داره مثل این مدل 600 یورو (به eBay نگاه کنید).

نیروگاه بالکن سیستم خورشیدی فتوولتائیک 600W/840W BlackFrame آماده برای اتصال WIFI

نیروگاه بالکن NuaSol سیستم خورشیدی فتوولتائیک 750W/600W آماده برای اتصال WIFI Smart

اگر این مینی منظومه شمسی فروخته شد، پیشنهادات دیگری را در زیر خواهید یافت.

اکنون بسیاری از خرده فروشان سیستم های خورشیدی کوچکی را ارائه می دهند که می توانید به سادگی آن را به پریز وصل کنید و انرژی خود را تولید کنید. با این حال، قیمت ها بسیار متفاوت است. فروشندگان مشهور خورشیدی اغلب نیروگاه های بالکن خود را در eBay می فروشند. در حال حاضر یک مدل فقط با قیمت 550 یورو وجود دارد.

نیروگاه بالکن 550 یورو

به روز رسانی از 10 مارس 2023: در eBay می توانید مجموعه نیروگاه بالکن NuaSol را با دو سلول خورشیدی (750 وات)، اینورتر 600 وات، کابل شوکو و کلاهک فقط با قیمت 549.90 یورو تهیه کنید (آن را در eBay بررسی کنید). هیچ هزینه حمل و نقلی وجود ندارد، بنابراین واقعاً در این قیمت باقی می ماند.

نیروگاه بالکن NuaSol سیستم خورشیدی فتوولتائیک 750W/600W آماده برای اتصال WIFI Smart

شما باید پیشنهادات زیر را بدانید:

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 3/10/2023 ساعت 4:22 بعد از ظهر

دلایل واضح است. حتی اگر حداکثر 600 وات خروجی داشته باشد، یکی تولید می کند وقتی هوا بد است انرژی بیشتری داشته باشید. علاوه بر این، حداکثر 800 وات باید به زودی امکان پذیر شود. سپس فقط باید میکرو اینورتر را تعویض کنید و می توانید بلافاصله انرژی بیشتری مصرف کنید. بنابراین ارزش آماده شدن برای تغییرات قوانین آتی را دارد. چنین میکرو اینورتر حداکثر 200 یورو هزینه دارد. بنابراین اگر بعد از چند سال آن را جایگزین کنید، همه سرگرمی‌ها نتیجه بسیار بیشتری خواهند داشت.

محصول دیگر موجود نیست. آخرین بررسی: 03/10/2023 14:41

نیروگاه بالکن سیستم خورشیدی فتوولتائیک 600W/840W BlackFrame آماده برای اتصال WIFI

اگر تمایلی به خرید در eBay ندارید، می توانید به سایر خرده فروشان نیز مراجعه کنید. اکنون می توانید نیروگاه های بالکن را در Amazon، MediaMarkt، Netto و Otto بیابید. قیمت ها در آنجا معمولا کمی بالاتر از نمایندگی های eBay است. همچنین بررسی کنید که آیا یارانه هایی برای سیستم های خورشیدی کوچک در منطقه شما وجود دارد یا خیر.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اگر می خواهید نیروگاه بالکن بخرید، حتما باید سری به eBay بزنید. در آنجا، فروشندگان مختلف خورشیدی که قبلاً هزاران سیستم خورشیدی کوچک و سایر محصولات خورشیدی را فروخته اند، پیشنهادهای واقعا خوبی دارند. فروشندگان بسته های کاملی را با دو سلول خورشیدی، یک میکرو اینورتر، کابل و یک آداپتور جمع آوری کردند. با قیمت هایی که گاهی کمتر از 600 یورو است. معمولاً هزینه های حمل و نقل از قبل شامل می شود، بنابراین شما یک نیروگاه برق بالکن را با قیمت بسیار ارزان دریافت می کنید که باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.