مینی سریال محبوب به Prime Video بازگشته است

بنابراین اگر در آن زمان «مدیر شب» را از دست دادید، اکنون یکی را دریافت خواهید کرد شانس دوم، تا بالاخره این گوهر سرگرمی تلویزیونی را ببینید – فوق العاده است.

تریلر این سریال اولین بینش را ارائه می دهد:

مدیر شب – تریلر

تام هیدلستون نه تنها “لوکی” در دنیای سینمایی مارول، هفت سال پیش این بازیگر با استعداد در نقش جاناتان پاین با نام مستعار اندرو برچ ظاهر شد. مدیر شبانه ای که به طور غیرمنتظره ای به ماموران مخفی می پیوندد و هیو لوری (دکتر هاوس) را می پذیرد.

بازگشت به آمازون: «مدیر شب» بالاخره دوباره در دسترس قرار گرفت

سریال مهیج و مهیج مامور قطعا ارزشش را دارد، زیرا “مدیر شب” امتیاز عالی 8 از 10 را در IMDb به دست آورده است و در Rotten Tomatoes نیز به خوبی می آید. 91 درصد نظرات مثبت. خوشبختانه هیچ صخره ای وجود ندارد. Ergo: شما می توانید با آرامش تا آخر تماشا کنید و تضمین می کنید که از همان ناامید نخواهید شد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع بیش از هر چیز آزاردهنده است، زیرا تولید فصل دوم پس از سال‌ها نزدیک است. اما از 9 مارس، “مدیر شب” سرانجام به عنوان بخشی از نرخ ثابت پخش ویدیوی Amazon Prime بازگشت دیده شود (در Amazon Prime Video تماشا کنید).

همه 8 قسمت هر قسمت 45 دقیقه ای اکنون دوباره آماده هستند به هر حال، نه تنها تام هیدلستون و هیو لوری در آنجا حضور دارند، الیویا کولمن و الیزابت دبیکی نیز در کشتی حضور دارند. هر دو بازیگر اخیراً در سریال تحسین شده The Crown از نتفلیکس ظاهر شدند. کولمن در نقش ملکه الیزابت دوم در فصل 3 و 4 و دبیکی در نقش پرنسس دایانا در فصل پنجم و آخر.

بازیگران درجه یک و موفق در کنار منتقدان

یک مینی سریال برنده جایزه با بازیگران ستاره هفت سال پیش در Amazon Prime Video شروع شد. در این بین اما مجبور شد دوباره از محدوده محو شود. حالا بالاخره در حال بازگشتی است که مدت ها انتظارش را می کشیدیم در آمازون.

8 قسمت از “مدیر شب” در واقع توسط بی بی سی تولید شد، اما در سطح بین المللی آنها با آمازون همکاری کردند. بر این اساس، این مینی سری از مارس 2016 در اینجا در Amazon Prime Video در دسترس قرار گرفت. با این حال، متأسفانه قسمت های سریال دیگر در آنجا یافت نشد. کسانی که به دنبال آن بودند، دست خالی آمدند.