میراث هاگوارتز – چگونه یک پروانه را در قاب شل کنیم

زبان ها:انگلیسی آلمانی

لنورا مغزش را روی یک قاب خالی روی دیوار می‌چرخاند و از شما می‌خواهد که معمای اطراف آن را حل کنید. هدف بعدی که اکنون اینجا به دست می آورید فقط دستورالعمل است “کشف رمز و راز نقاشی”.

می توانید این کوئست جانبی را از Lenora Everleigh در سالن اصلی انکس کتابخانه پس از انجام چهارمین ماموریت اصلی و تکمیل کلاس دفاع در برابر هنرهای تاریک شروع کنید.

در نهایت، با لنورا صحبت کنید تا تلاش را تکمیل کنید. به هر حال، تعداد بیشتری از این پازل های نقاشی در قلعه هاگوارتز وجود دارد. اکنون که می دانید چگونه آنها را کرک کنید، می توانید آنها را حل کنید و مجموعه صفحات دستی خود را گسترش دهید.

آزمون هاگوارتز: دانش خود را از مدرسه جادوگری آزمایش کنید

مانند بسیاری از پازل های بازی، تنها یک طلسم خاص در اینجا به شما کمک می کند. جلوی تابلو بایستید و از لوموس برای روشن کردن آن استفاده کنید. این باعث می شود تصویری که مکان نزدیک را نشان می دهد در کادر خالی ظاهر شود. قدم بعدی یافتن مکان نشان داده شده است.

مکان را روی نقاشی پیدا کنید

از لوموس روی پروانه استفاده کنید تا آن را دنبال کنید و سپس به نقاشی برگردید. سپس طلسم را غیرفعال کنید تا او را در برآمدگی بنشینید. این کار پازل نقاشی را حل می کند و یک صفحه دستی را برای جمع آوری شما باز می کند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع ما همچنین در ویدیوی زیر به شما نقطه شروع و مسیر کامل ماموریت را به سرعت و به صورت فشرده نشان می دهیم:

راز نقاشی را کشف کنید

بستر، زمینه:Windows PC، Xbox One، PlayStation 4، PlayStation 5، Xbox Series X

“مثل یک پروانه به قاب” را شروع کنید.

در ماموریت جانبی “Like a moth to a frame” در هاگوارتز Legacy قرار است یک پازل نقاشی روی حیله و تزویر را حل کنید و باید یک مکان مشخص در مدرسه هاگوارتز پیدا کنید. اگر با این کوئست مشکل دارید، ما در این مرحله به شما در راه حل کمک خواهیم کرد.

میراث هاگوارتز