میراث هاگوارتز – اتاق پازل Depulso 1 و 2 را حل کنید

هنگامی که هر سه صندوق را در اتاق غارت کردید، می توانید به قسمت ورودی برگردید و صندوقچه مجموعه را که اکنون در اینجا تخم ریزی می کند غارت کنید. سپس اتاق پازل با موفقیت تکمیل شده است. اگر در حل معما مشکل دارید، ویدیوی بالا را دنبال کنید.

اتاق پازل 2 Depulso را پیدا و حل کنید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

زبان ها:انگلیسی آلمانی

این ماموریت به شما نشان می دهد که چگونه اتاق های مخفی را کشف کرده و پازل های درون آن را حل کنید. Riddle Rooms 1 و 2 اساساً نسخه‌های دشوارتری از Depulso Riddle از ماموریت جانبی هستند که سپس در هاگوارتز باز می‌شوند.

اتاق پازل 1 Depulso را پیدا و حل کنید

اتاق پازل Depulso 2 دوباره بسیار پیچیده تر و دشوارتر از اتاق اول است. بنابراین برای مکان و بررسی کامل به ویدیوی زیر پایبند باشید.

در هاگوارتز Legacy می توانید دو پازل مخفی Depulso را کشف کنید که از سخت ترین چالش های بازی هستند. شما باید از طلسم های Depulso و Accio برای جابجایی بلوک ها برای رسیدن به صندوق های گنج بالاتر استفاده کنید. در این مرحله ما در راهنمای ویدیویی به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید اتاق های پازل 1 و 2 Depulso را پیدا و حل کنید.

میراث هاگوارتز

پازل های Depulso را باز کنید

در دیوار سمت راست دکمه ای را خواهید دید که می توانید با Depulso آن را فشار دهید. با این کار دسترسی به اتاق پازل Depulso 1 باز می شود. اگر در یافتن اتاق و معماهای موجود در آن مشکل دارید، بهتر است راهنمای ویدیویی ما را دنبال کنید.

به خاطر داشته باشید که وقتی بلوک ها لمس می شوند، در یک بلوک بزرگتر ادغام می شوند. سپس آنها را از این به بعد به عنوان یک بلوک بزرگتر منتقل می کنید. اگر در هر نقطه ای اشتباه کردید و به بن بست رسیدید، می توانید بازنشانی اتاق پازل در هر زمانبا انجام یک شات جادویی اولیه (دکمه R2/RT) به جسم درخشان آویزان در دیوار سمت چپ.

این بار باید دو اتاق پازل را پشت سر هم حل کنید. طبق معمول، اگر اشتباهی مرتکب شوید، می توانید هر زمان که بخواهید با شلیک به شی درخشان، اتاق های پازل را تنظیم مجدد کنید. ابتدا باید از فرورفتگی دیوار به سمت چپ جلوی خود بالا بروید تا اولین گنج را غارت کنید.

از طریق اتاق های پازل می توانید دو عدد از صندوق های مجموعه را در مدرسه هاگوارتز تهیه کنید. اگر می خواهید بازی را 100% کامل کنید، باید آنها را پیدا کنید. قبل از اینکه بتوانید پازل های Depulso را کامل کنید، ابتدا باید ماموریت جانبی “تالار هرودیانا” را حل کنید.

در اتاق پازل، وظیفه شما رسیدن به هر سه صندوق است که در سمت چپ و راست دیوار و جلوتر در سمت مقابل در مکان های بالاتر قرار دارند. برای این کار باید از بلوک های موجود در اتاق همراه با اسپل ها استفاده کنید Accio و Depulso حرکت دهید و آنها را مرتب کنید تا به عنوان سکویی برای رسیدن به سینه ها عمل کنند.