مک بوک ایر (M1) با تعرفه 40 گیگابایتی با قیمت مناسب

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر این را فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.

جزئیات تعرفه در یک نگاه:

 • شبکه: o2
 • تعرفه: رشد
 • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
 • 40 گیگابایت ظرفیت داده 5G (حداکثر 300 مگابیت بر ثانیه دانلود)
 • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
 • مدت قرارداد 24 ماهه، مهلت اخطار 1 ماهه
 • تابع اتصال: تعرفه را می توان برای حداکثر 10 دستگاه به طور همزمان استفاده کرد
 • حجم داده ها هر سال افزایش می یابد 10 گیگابایت روشن (حداکثر 240 گیگابایت)

مک بوک ایر با طرح 40 گیگابایتی: پیشنهاد برای چه کسانی ارزش دارد؟

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
59.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
1 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
حذف شده است
حمل دریایی
(یک بار)
4.99 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
1445.75 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
899 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل کمتر از ارزش دستگاه)
546.75 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 22.78 یورو
به پیشنهاد در Curved

این تعرفه شامل نرخ ثابت Allnet/SMS و همچنین 40 گیگابایت حجم داده 5G/LTE در شبکه o2 است و می تواند با روتر موبایل (فروش جداگانه) با مک بوک ایر یا البته گوشی هوشمند شما استفاده شود. نکته ویژه در مورد این تعرفه: شما 10 گیگابایت حجم داده در سال دریافت می کنید. بنابراین در سال دوم شما در حال حاضر 50 گیگابایت حجم داده دارید.

همه چیز در مورد مک بوک ایر با اپل M1

جایگزین با تعرفه نامحدود: Macbook Air M2

جزئیات تعرفه در یک نگاه:

 • شبکه: o2
 • تعرفه: حداکثر نامحدود رایگان
 • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
 • حجم داده 5G نامحدود (حداکثر 500 مگابیت بر ثانیه دانلود)
 • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
 • مدت قرارداد 24 ماهه، مهلت اخطار 1 ماهه

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع مک‌بوک‌ها از نظر قیمت به‌ویژه پایدار هستند – بنابراین وقتی پیشنهادی با پتانسیل پس‌انداز مناسب ظاهر می‌شود، خوشحال‌تر می‌شود. در مقایسه قیمت، هنوز باید حداقل 899 یورو برای MacBook Air M1 در پیکربندی ارائه شده (256 گیگابایت، 8 گیگابایت رم) خرج کنید. اگر این مقدار را از کل هزینه ها در مدت حداقل 24 ماهه قرارداد کم کنید، می مانید 546.75 یورو مانده برای تعرفه چه 22.78 یورو در ماه برابر است با. این یک قیمت بسیار پایین برای نرخ ثابت Allnet و پیامک شامل 40 گیگابایت حجم داده 5G/LTE با حداکثر 300 مگابیت بر ثانیه است. قیمت عادی بسته تعرفه در o2 69.99 یورو در ماه است. با Curved، در مدت 24 ماه پس انداز می کنید 240 یورو

می توانید آنچه را که مک بوک ایر با تراشه M1 ارائه می دهد در این یکی ببینید ویدئو:

در Curved، هرکسی که می‌پیوندد، یک امتیاز دریافت می‌کند مک بوک ایر می خواهید خودتان را درمان کنید، اما نمی خواهید بلافاصله حدود 900 یورو روی میز بگذارید، یک پیشنهاد عالی. شما این نوت بوک شیک را از اپل دریافت می کنید تراشه M1، 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت SSD به عنوان حق بیمه برای قرارداد تلفن همراه o2 “Grow” برای 59.99 یورو در ماه و همچنین هزینه یکباره 5.99 یورو برای پرداخت اضافی و حمل و نقل (پیشنهاد را در Curved مشاهده کنید). قیمت اتصال برای کمپین ها اعمال نمی شود. به جای پرداخت 69.99 یورو در ماه به طور مستقیم از o2، می توانید باندل اپل را با تعرفه Grow از Curved با تخفیف خوب دریافت کنید.

تراشه M1 برای شما کافی نیست و ترجیح می دهید Macbook Air M2 جدیدتر و قدرتمندتر داشته باشید؟ سپس قرارداد مناسب با Curved با تعرفه نامحدود نیز وجود دارد. لپ تاپ شیک را از اپل دریافت می کنید تراشه M2، 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت SSD به عنوان یک حق بیمه برای قرارداد تلفن همراه O2 “Free Unlimited Max” برای 74.99 یورو در ماه و همچنین یک بار هزینه 69.98 یورو برای هزینه اتصال، پرداخت اضافی و حمل و نقل (پیشنهاد را در Curved مشاهده کنید). اگر ارزش دستگاه (حدود 1196 یورو) را از هزینه های تعرفه کم کنید، یک قیمت ماهانه موثر 28.07 یورو.

Macbook Air M2 را در Curved مشاهده کنید

اگر در حال حاضر به دنبال یک مک بوک ایر ارزان هستید و همچنین به یک طرح جدید برای موبایل نیاز دارید، پیشنهاد Curved ممکن است برای شما جالب باشد. در آنجا می توانید نوت بوک شیک اپل را به همراه تعرفه “o2 Grow” با قیمتی بسیار پایین تر از مستقیماً از اپراتور شبکه خریداری کنید. ما نشان می دهیم که چرا این یک معامله برتر است.

منحنی: مک بوک ایر (M1) با تعرفه 40 گیگابایتی با قیمتی رویایی