مونتانا بلک به انتقادات تند پاسخ داد: “دروغ نگو”

به عنوان بخشی از یک پخش زنده، او یک نبرد زنده کوتاه با یکی از همکارانش انجام داد و در مدت زمان بسیار کوتاهی مقدار زیادی پول به دست آورد. نکته عجیب در مورد آن: ظاهراً خود مونته در حین انتقال این اتفاق را داشت من نمی دانم او در حال حاضر چقدر پول دارد – یا حداقل به نظر می رسید.

حتی اگر برخی تمایلی به اعتراف به آن ندارند، MontanaBlack یکی از موفق ترین استریمرهای Twitch در آلمان است. اما Monte نه تنها می‌تواند منتظر موفقیت بزرگ در توییچ باشد، بلکه به نظر می‌رسد از این استریمر در TikTok نیز استقبال خوبی شده است.

او همچنین توضیح می دهد که از این دو جریان تقریباً آنقدر که بسیاری فکر می کنند درآمد کسب نکرده است. طبق اظهارات وی حدود 1300 دلار آمریکا معادل 1190 یورو درآمد داشته است. واقعیت این است: پرواز کوتاه TikTok مونت خاری در چشم دیگران است.منبع

البته MontanaBlack نیز از اتهام KsFreak در امان نماند. مونت در یکی از استریم های زنده خود، کلیپ کوتاه تیک تاک این خواننده رپ را تماشا کرد و سپس به این شکل واکنش نشان داد:

زبان ها:انگلیسی آلمانی

“اول از همه، من مدرک زنده ای هستم که نشان می دهد در مورد این همه مزخرفات TikTok با استریم های زنده اهمیتی نمی دهم. عمو مونت دو بار استریم TikTok انجام داد. یک بار برای 10 دقیقه، یک بار با ابو برای … نمی دانم چهل و پنج دقیقه یا بیشتر. همه از هم جدا شده، دیگه. دیگه بعدش دوباره آنلاین بودم؟ خیر

«سپس برخی… برخی استریمرهای توییچ روی TikTok، diggah می آیند. مردم هزاران دلار را به آنجا می ریزند، هزاران دلار را وارد این می کنند و آن مرد حتی کاری انجام نمی دهد. می فهمی؟ این من را آزار می دهد. او آنجا می نشیند: “هه، اینجا چه خبر است؟ چرا اینجا یک نهنگ وجود دارد؟ دیگه دروغ نگو مرد!

اینگونه است که MontanaBlack به این اتهام واکنش نشان می دهد

اما به نظر می رسد این چیزی است که مرا آزار می دهد KsFreak، یک خواننده رپ اتریشی با بیش از دو میلیون مشترک در یوتیوب. در یک ویدیوی TikTok با لئون مارکر، او به صراحت نام MontanaBlack را ذکر نمی کند، اما بینندگان توجه باید بدانند که انتقاد KsFreak متوجه چه کسی است:

پخش کننده توییچ MontanaBlack به لطف یک پخش واحد در TikTok درآمد زیادی به دست آورد. در آن زمان، این اینفلوئنسر موفق حتی نمی‌دانست چه اتفاقی می‌افتد – یا حداقل به نظر می‌رسید. رپر KsFreak اکنون با مونت تسویه حساب می کند و او را به دروغگویی به بینندگانش متهم می کند. شمارنده های مونتانا سیاه.

KsFreak از MontanaBlack عصبانی است: “دیگه، دروغ نگو، مرد”