موفقیت جدید بقای Co-op در حال تکان دادن نمودارها است

مجوز:نرم افزار رایگان

زبان ها:آلمانی

در واقع هیچ کس زنده مانده چیست؟ بازی جدید ترسناک بقا هفته‌هاست که در چارت‌های استیم می‌چرخد و نقدهای مثبتی دریافت می‌کند و می‌تواند به یک بازی کالت جدید برای جامعه بقا تبدیل شود.

جعبه شنی زنده ماندن زامبی: هیچ کس زنده ماند

No One Survived نه تنها یک مورد را ارائه می دهد ریتم روز و شب، بلکه چهار فصل و NPCها، مانند فروشنده مواد. به طور کلی این بازی بسیار است سیستم صنایع دستی گسترده و بهترین گزینه برای آن دسته از بازیکنانی است که کمتر یک تیرانداز و بیشتر یک جعبه شنی بقا می خواهند. No One Survived در حال حاضر در دسترسی زودهنگام قرار دارد، اما بازیکنان در نظرات در حال ستایش دامنه و غنای جزئیات در بازی هستند (منبع: Steam).

در حالی که تو مال خودت هستی چکش اسکان با هم، شما نه تنها باید قوانین اولیه فیزیکی را رعایت کنید، بلکه می توانید برق و آب در خانه بگذارید. سپس زامبی ها وجود دارند: زمانی که زمان و تلاش زیادی را برای پایگاه خود صرف کردید، مطمئناً نمی خواهید خانه مورد علاقه خود را به ارواح از دست بدهید.

نسخه:2.10.91.91

No One Survived از ناکجاآباد وارد نمودارهای Steam شد و هفته ها در نقاط بالا یا میانی شنا کرده است. این بازی در 14 ژانویه 2023 منتشر شد. هنوز مشخص نیست که چه زمانی عرضه کامل خواهد شد.منبع

Cat Play Studio

تریلر رسمی چند نفره: No One Survived

No One Survived با تمرکز قوی خود بر جمع آوری، یادگیری و ساختن، با دیگر بازی های زامبی تفاوت دارد: شما به صورت تک نفره شروع می کنید یا حالت تعاونی در دنیای پسا آخرالزمانی که باید به نحوی زنده بمانید. برای این کار نه تنها جمع آوری مصالح ساختمانی و مواد غذایی، بلکه چیزهای مهم نیز ضروری است برای یادگیری در مورد پزشکی، خیاطی و الکتروشیمی.