موفقیت اخیر مارول بعداً در برنامه قرار می گیرد

آخرین فیلم مارول در حال حاضر در سینماها است. هرکسی که امیدوار بود اواخر امسال در دیزنی پلاس پخش شود، اکنون ناامید شده است. ما نشان می دهیم که چه مدت باید برای Black Panther: Wakanda Forever صبر کنید.

اولین پیش بینی در تریلر وجود دارد:

شانس از دست رفته است زیرا فیلم پرفروش فعلی مارول “Black Panther: Wakanda Forever” دیگر تا پایان دسامبر به دیزنی + نمی آید. چرا؟ پیش نمایش فعلی شامل فیلم جدید نمی شود. اگر دیزنی برای کریسمس سورپرایز بزرگ تری برنامه ریزی نکند، که بعید است، در این صورت خواهد بود این برای سال 2022 بود.

Disney+ دیگر Black Panther: Wakanda Forever را در ماه دسامبر عرضه نمی کند

روی موضوع:

پخش جریانی زودتر با هزینه ای مستثنی شده است

اما اخیراً بحث های مکرری نیز مطرح شده است که می توان تصمیم گرفت حتی دیرتر در بهمن ماه شروع شود تا فروش سینما اژدر نشود. بسیار ممکن است، اما در حال حاضر تایید نشده است. در هر صورت، شروع “Black Panther: Wakanda Forever” در دیزنی + هنوز باید وجود داشته باشد. خیلی قبل از 17 فوریه 2023 اتفاق افتادن. این زمانی است که فیلم بعدی MCU – Ant-Man and the Wasp: Quantumania – در سینماها اکران می شود.

دسترسی به اصطلاح VIP که با آن مشتریان دیزنی + می توانند با پرداخت هزینه اضافی فیلم را زودتر ببینند، دیگر در دسترس نخواهد بود. این ابزار برای افزایش فروش فقط گاهی در طول همه‌گیری کرونا مورد استفاده قرار می‌گرفت و دیگر در دیزنی پلاس استفاده نمی‌شود. وقتی “پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه” در دیزنی + شروع می شود، ممکن است در پایان دسامبر متوجه شویم، زمانی که فیلم ها و سریال های جدید ژانویه اعلام می شود. اگر موفقیت مارول هنوز وجود نداشته باشد، احتمالاً تا فوریه نخواهد بود.منبع

با این حال، تعداد زیادی از طرفداران مارول امیدوار بودند که در دیزنی + تا پایان دسامبر شروع شود. مثلاً از شروع سینما تا پخش «دکتر استرنج در چند جهان جنون» فقط ۴۷ روز گذشت. در نتیجه، شروع آخرین موفقیت مارول بین کریسمس و سال نو کاملاً ممکن بود. الان هیچی ازش در نمیاد اما چه زمانی می‌توان انتظار اولین نمایش در دیزنی پلاس را داشت؟

Black Panther: Wakanda Forever استودیو مارول | تیزر رسمی

نگاهی دیگر به گذشته: ثور 4 64 روز به دیزنی، شانگ چی 70 روز و Eternals 68 روز زمان برد. بنابراین: نباید حداکثر تا اواسط ژانویه باشد. اگر ممکن است تایپ کنیم: جمعه 14 یا 21 ژانویه اگر دیزنی تصمیم بگیرد درست قبل از آخر هفته شروع به کار کند، قابل تصور است.