حتی در انیمیشن می توانید ببینید که موتورولا شیشه را روی آن نگه داشته است بالا و پایین کمی گرد شده است دارد، به طوری که تصور طراحی چهار لبه می تواند ایجاد شود. با این حال، نمایشگر تا انتها کشیده نمی شود، به طوری که افکت تنها زمانی که خاموش است بیدار می شود. به طور کلی، تلفن همراه موتورولا همچنان تقریباً بدون حاشیه به نظر می رسد و می تواند عملکرد بهتری نسبت به گوشی های هوشمند سامسونگ و شیائومی داشته باشد که برخی از آنها به این شکل ساخته نشده اند و احتمالاً قیمت بسیار بالاتری دارند. حتی در مقایسه با Motorola Edge 30 Ultra در عکس روی جلد، می توانید ببینید که چقدر حاشیه ها باریک تر شده اند.

موتورولا همچنین اولین گوشی هوشمند 200 مگاپیکسلی را ساخت:

Motorola Moto X40 Pro با تجهیزات پیشرفته

موتورولا در حال تبدیل شدن به یک حریف بزرگتر و بزرگتر برای سامسونگ و شیائومی است. سازنده گوشی های هوشمند، که متعلق به لنوو است، با مدل های بیشتر و بیشتری وارد بازار می شود که در واقع بسیار رقابتی به نظر می رسند. اکنون Moto X40 Pro در یک ویدیو خود را نشان می دهد و طراحی تقریباً بدون حاشیه خود را نشان می دهد.

Motorola Moto X40 Pro: طراحی لو رفت

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.