موتورولا در حال تبدیل شدن به یک حریف بزرگتر و بزرگتر برای سامسونگ و شیائومی است. سازنده گوشی های هوشمند، که متعلق به لنوو است، با مدل های بیشتر و بیشتری وارد بازار می شود که در واقع بسیار رقابتی به نظر می رسند. اکنون Moto X40 Pro در یک ویدیو خود را نشان می دهد و طراحی تقریباً بدون حاشیه خود را نشان می دهد.

Motorola Moto X40 Pro: طراحی لو رفت

موتورولا هنوز به طور رسمی Moto X40 Pro را معرفی نکرده است که به احتمال زیاد در اروپا با نام Moto Edge 40 Pro یا Ultra ظاهر می شود. بسیاری از جزئیات قبلاً فاش شده است. از جمله طراحی چهار لبه ادعایی، که در آن صفحه نمایش باید در هر چهار طرف گوشی هوشمند کشیده شود. اما آنقدرها هم دیدنی نخواهد بود. در واقع، این یک طراحی دو لبه خواهد بود و نمایشگر آن فقط در سمت چپ و راست کشیده می شود. با این وجود، تلفن همراه موتورولا می تواند الهام بخش باشد، زیرا چانه و پیشانی بسیار باریک هستند (منبع: mysmartprice). در ویدئو می توانید طرح را ببینید:

حتی در انیمیشن می توانید ببینید که موتورولا شیشه را روی آن نگه داشته است بالا و پایین کمی گرد شده است دارد، به طوری که تصور طراحی چهار لبه می تواند ایجاد شود. با این حال، نمایشگر تا انتها کشیده نمی شود، به طوری که افکت تنها زمانی که خاموش است بیدار می شود. به طور کلی، تلفن همراه موتورولا همچنان تقریباً بدون حاشیه به نظر می رسد و می تواند عملکرد بهتری نسبت به گوشی های هوشمند سامسونگ و شیائومی داشته باشد که برخی از آنها به این شکل ساخته نشده اند و احتمالاً قیمت بسیار بالاتری دارند. حتی در مقایسه با Motorola Edge 30 Ultra در عکس روی جلد، می توانید ببینید که چقدر حاشیه ها باریک تر شده اند.

موتورولا همچنین اولین گوشی هوشمند 200 مگاپیکسلی را ساخت:

Motorola Moto X40 Pro با تجهیزات پیشرفته

تلفن همراه موتورولا نه تنها از نظر ظاهری یک لذت واقعی خواهد بود، بلکه از نظر فناوری نیز در صدر قرار خواهد گرفت. اسنپدراگون 8 نسل 2 جدید استفاده شده است. علاوه بر این باید دوربین های بسیار خوب و باتری بزرگی نصب شود که به سرعت شارژ شود. با 6.67 اینچ، Moto X40 Pro یک تلفن همراه کوچک نخواهد بود. انتظار می‌رود که Moto X40 Pro در ماه دسامبر در چین عرضه شود. کمی بعد، احتمالاً تلفن همراه در سطح بین المللی با نام دیگری ظاهر می شود.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.