موتورسیکلت تسلا ایلان ماسک اینگونه می تواند دیوانه به نظر برسد

احتمالا بهترین ایده طراح مربوط به باتری است. همراه با واحد استارت-استاپ در قاب قرار می گیرد، اما می توان از آن استفاده کرد در صورت لزوم، به سادگی آن را بردارید و با خود ببرید – در یک کوله پشتی یکپارچه، که همچنین فضای ذخیره سازی اضافی را ارائه می دهد. بنابراین موتورسیکلت تسلا باید همیشه در برابر سرقت محافظت شود – عملاً به تنهایی.

در طراحی گومز، واحد start-stop را می توان به همراه باتری جدا کرد. نمایشگر کوچک اطلاعات مهمی مانند سرعت و ناوبری را ارائه می دهد. فقط یک شیشه جلو در عمل بسیار خوب عمل می کند. (منبع تصویر: ویکتور رودریگز گومز)

طراحی گومز جسورانه است و دقیقاً برای انبوه مشتریان بالقوه نیست. اما دقیقاً به همین دلیل است که با ایده تسلا تطابق دارد.

واقعاً چه کسی می گوید که تسلا فقط می تواند یک خودروی الکتریکی را بعد از دیگری توسعه دهد؟ از این گذشته، ایلان ماسک به تازگی اعلام کرده است که برای مثال، مراحل نهایی تعیین کننده کامیون تسلا به نام “Semi” اکنون تکمیل شده است و عرضه به بازار برای امسال برنامه ریزی شده است. تسلا همچنین دارای سیستم های خورشیدی، باتری ها و حتی یک ربات انسان نما است – حداقل دومی برنامه ریزی شده است. بله یکی موتور سیکلت برقی مدت زیادی در راه است.

برای بسیاری، مدت‌هاست که تصور می‌شد اتومبیل‌های برقی آینده حرکت خصوصی هستند. اما نه تنها خودروها می توانند با برق رانندگی کنند. چگونه می شد اگر تسلا با دوچرخه برقی خودش به گوشه ای رسید؟ یک مفهوم آینده نگر به ما نشان می دهد که مدل M چگونه می تواند باشد.

تسلا

فقط خودروهای برقی تسلا؟ این دوچرخه مفهومی چشمگیر است

به عنوان مثال، زیرپایی ها باید بی نهایت قابل تنظیم باشند تا با سایز راننده سازگار شوند کاملا تنظیم کنید تا بتواند:

زیرپایی در کانسپت موتور سیکلت تسلا را می توان به طور مداوم روی ریل تنظیم کرد. (منبع تصویر: ویکتور رودریگز گومز)

علاوه بر Cybertruck، کانسپت “Model M” در تسلا به خوبی با تصویر مطابقت دارد:

اگر به ما بستگی دارد، می توانید نگاهی به مفهوم یک طراح جوان اسپانیایی بیندازید:

ویکتور رودریگز گومز نام موتورسیکلت تسلا را “مدل M” نامیده است. (منبع تصویر: ویکتور رودریگز گومز)

پایه وسط و دسته ها را می توان جمع کرد یا جمع کرد و بنابراین می تواند به طور کامل در بدنه “Model M” محو شود. این عملی است، برای مثال، زمانی که فضای کمی برای پارک در مرکز شهر وجود دارد. همزمان دوچرخه مفهومی با دسته های مخفی ادای احترام به خودروهای برقی واقعی تسلا است.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و 6000 یورو جایزه بگیرید

باتری در دسترس: طراح ایده های عملی برای موتور سیکلت تسلا دارد

در حال حاضر زیبا به نظر می رسد! کاملا بدون پره و با ترمزهای پنهان در سیستم تعلیق دوچرخه برقی به نظر می رسد که از زمان دیگری است. اما گومز نه تنها از نظر بصری افکار چشمگیر ایجاد کرده است.

زیرا ایلان ماسک همیشه به ذائقه انبوه متکی نیست. چنین دوچرخه الکتریکی زاویه‌ای چیزی دارد و می‌تواند به خوبی در مجموعه میلیاردرهای عجیب و غریب فناوری کار کند. سوال این است که آیا با زبان طراحی تسلا همخوانی دارد یا خیر. به غیر از Cybertruck یا برادر کوچک – Cyberquad برای کودکان – به جای گوشه ها و لبه های ناهموار آینده نگرانه، خطوط روان و دلپذیر را می بینید. از نظر روحیه نوآورانه، این کانسپت بیشتر با مدل M مطابقت دارد. ما کنجکاو هستیم که ببینیم آیا تسلا در آینده از اینجا الهام خواهد گرفت یا خیر.منبع