مهمانی بزرگ نتفلیکس به پایان رسید: اکنون زمان تسویه حساب است

معادل استریم است. اندازه گیری پر است، چیزهای دیگری نیز در زندگی وجود دارد که هزینه نیز دارد و زمان می برد. به همین دلیل است که من و بسیاری از افراد دیگر عمداً می‌خواهیم هزینه کمتری برای پخش جریانی کنیم. هیچ کس چیزی برای تقدیم ندارد، حتی مشتریان ارائه دهندگان جریان.منبع

افکار من برای آخر هفته: هدف این ستون فراهم کردن خوراکی برای تفکر و انعکاس «سیل خبری» هفته در پایان است. مجموعه کوچکی از مقالات قبلی در ستون:

پیمانه ام پر است

سپس به ناچار به این معنی است که مشتریان از خدمات را لغو کنید یا در مورد نتفلیکس، به عنوان مثال، به اشتراک پایه تبلیغاتی بسیار ارزان‌تر بروید. برای یادآوری: نتفلیکس فقط 4.99 یورو برای این می خواهد، به عنوان مثال، 12.99 یورو کامل برای اشتراک استاندارد باید پرداخت شود.

من نتفلیکس را لغو کردم و فقط در صورتی به طور موقت آن را در نظر می‌گیرم که واقعاً دوباره چیزی برایم جالب باشد. من گهگاه از Apple TV+ استفاده می کنم – به صورت رایگان از طریق کدهای تبلیغاتی مختلف، که گهگاه نه تنها برای مشتریان جدید کار می کنند. Sky and Co همیشه برای من خیلی گران بوده است. زمانی که فصل جاری Star Trek: Strange New Worlds تمام شد و می‌توانم آن را در یک لحظه تماشا کنم، ممکن است از اشتراک آزمایشی Paramount+ لذت ببرم.

به طور مشخص، در حوزه پخش ویدئو، یک وجود دارد کمتر از 2.20 یورو در ماه، به جای میانگین هزینه 17.90 یورو، فقط 15.70 یورو در ماه برای سرگرمی در قالب فیلم و سریال هزینه می کنیم.

آلمانی‌ها به اندازه کافی جریان پخش می‌کنند، حداقل هزینه کمتری می‌پردازند و به دنبال جایگزین‌های ارزان‌تری برای Netflix و Co هستند.

نتفلیکس

با هزینه‌های فعلی کمتر از 15 یورو، من حتی کمی کمتر از میانگین ارزش فعلی هستم که آلمانی‌ها در حال حاضر مایل به پرداخت آن هستند.

یک مطالعه جدید آنچه را که مدتها به آن شک داشتم ثابت می کند. با آلمانی ها، پول دیگر چندان شل نیست و سرویس های پخش نیز باید به آن ایمان داشته باشند. اگرچه در دو سال گذشته قیمت های خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده اند، اما می دهند آلمانی ها اکنون کمتر به پخش جریانی علاقه دارند نتفلیکس، دیزنی پلاس، آمازون پرایم و شرکت – گزارش دادیم

پخش جریانی در نتفلیکس و شرکت در حال کاهش است

کاملا صادقانه: هیچ کس نمی تواند آنقدر لعنت کند که هنوز هم ارزشش را داشته باشد.

یعنی در آن مازاد عرضه من همیشه احساس می کنم مجبور به پرداخت بیشتر هستم. تقریباً انگار نه تنها برای یک برانچ خوب در یک قهوه آخر هفته هزینه می کنید، بلکه سه بار دیگر را در رستوران های دیگر رزرو می کنید.

با این حال، من دیگر حاضر به سرمایه گذاری بیشتر نیستم. اتفاقاً نه به این دلیل که توان مالی آن را نداشتم. با این حال، من همچنین تشخیص داده‌ام که فقط عمر محدودی دارم و نمی‌توانم سریال و فیلم را همزمان تماشا کنم.

در واقع خدمات پخش بسیار زیادی وجود دارد:

روندی که می توانم آن را در بدن خودم تایید کنم. صورتحساب فعلی من برای پخش جریانی:

  • Amazon Prime Video: 7.49 یورو (اشتراک سالانه متناسب)
  • دیزنی +: 7.50 یورو (اشتراک سالانه متناسب)
  • هزینه های ماهانه: 14.99 یورو