بازی های Xbox و Game Pass در iOS و Android؟ به گفته فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس، این سناریو اکنون چندان دور نیست. در مصاحبه ای با فایننشال تایمز، اسپنسر توضیح می دهد که می خواهد بتواند ایکس باکس و محتوا را از ما و شرکایمان بازیابی کند. برای ارائه در هر صفحه نمایشکه کسی می خواهد روی آن بازی کند.”

با این حال، حمله برنامه ریزی شده موبایل برای ایکس باکس تعیین کننده است خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت بازی های ناشر باید به عنوان انگیزه عمل کنند تا مشتریان به فروشگاه های از قبل تاسیس شده پشت کنند. با این حال، اینکه چه زمانی و آیا این تصاحب اتفاق خواهد افتاد، در حال حاضر هنوز مشخص است. این معامله بزرگ در حال حاضر توسط برخی مقامات در حال بررسی است. از جمله اتحادیه اروپا.

این در حال حاضر در دستگاه های تلفن همراه امکان پذیر نیست. با این حال، ما می خواهیم به سمت دنیایی کار کنیم که معتقدیم در راه است و این دستگاه ها می توانند در آن گنجانده شوند. برای این امر، قوانین جدید اتحادیه اروپا بسیار مهم است که اپل و گوگل را مجبور به انجام این کار خواهد کرد فروشگاه های دیگر در iOS و Android اجازه. سپس گفته می شود که یک فروشگاه اختصاصی Xbox برای دستگاه های تلفن همراه همراه با این قانون است که انتظار می رود در مارس 2024 ارائه شود. به گفته اسپنسر یک “فرصت بزرگ” (منبع: فایننشال تایمز، engadget).

بازی های بیشتر، گیگابایت بیشتری مصرف می کنند. چگونه برای Xbox Series X|S خود حافظه بیشتری بدست آورید:

ایکس باکس موبایل بیشتری می خواهد و به اکتیویژن بلیزارد نیاز دارد

فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس، برای اینکه بتواند در آینده با پلی استیشن و نینتندو سوییچ همگام شود، می خواهد کنسول خود را توسعه دهد. اما او اکنون طرح اصلی خود را فاش می کند، که به ویژه برای گیمرهای تلفن های هوشمند مفید خواهد بود.

Xbox Series X

رقابت برای اپل و گوگل: Xbox درگیر است

سپس، به گفته اسپنسر، باید “ساده” می‌توانید پیشنهادهای Xbox و Game Pass را روی دستگاه‌های تلفن همراه نیز بفروشید و بنابراین پایه اصلی و استقلال خود را از اپل و گوگل ایجاد کنید.