من ده ها ساعت با این موفقیت جهان باز سرگرم شدم

با این حال، قبل از پریدن به داخل آب خنک، همیشه باید به سطح آب نگاهی بیندازید. شما همیشه خواهید داشت توسط یک کوسه مداوم تعقیب می شود، که می خواهد هم به شما و هم به قایق شما برسد. شما می توانید آنها را با نیزه دفع کنید و حتی آنها را بکشید، اما پس از مدت کوتاهی نماینده جدیدی از گونه آنها در افق ظاهر می شود.

سیستم ساخت و ساز بصری است و گزینه های زیادی برای تبدیل قایق به یک واحه واقعی رفاه ارائه می دهد، شما همیشه احساس پیشرفت در بازی را دارید – از قبل می توانید بگویید: من Raft را به همه افراد متعصب تعاونی بقا توصیه می کنمبه خصوص با قیمت فعلی 13.39 یورو.

آیا دوست دارید یک بازی بقای جدید که بتوانید با دوستان خود بازی کنید؟ پس از آن Raft می تواند چیزی مناسب برای شما باشد – به خصوص اکنون. زیرا در Steam، ماجراجویی جهان باز به‌عنوان بخشی از فروش تابستانی استیم به‌طور قابل توجهی ارزان‌تر ارائه می‌شود.

Raft را در فروش تابستانی Steam بگیرید

پس از آنچه در برنامه دسترسی زودهنگام مانند یک ابد به نظر می رسید، Raft آخرین نسخه خود را در تابستان گذشته در Steam انجام داد. صحنه های بازی در تریلر قابل مشاهده است:

قایق

Raft در مورد چیست؟

در Raft، شما و حداکثر سه دوست عمدتاً در قایق همنام هستید. یک فاجعه زیست محیطی باعث بالا آمدن سطح آب دریاها شده است به طوری که بیشتر جهان زیر آب است. شما با قایق کوچک خود در سراسر دریا حرکت می کنید و انواع منابع مانند پلاستیک، برگ خرما و چوب را در طول مسیر جمع آوری می کنید تا ابزاری بسازید که بقای شما را تضمین می کند.

من و یکی از دوستان در مرحله دسترسی اولیه – حتی قبل از اینکه توده‌های زمین بزرگ‌تر کاوش شوند – با Raft بسیار سرگرم شدیم.

با ادامه افزایش دما، قیمت Steam در حال کاهش است. در طول جاری فروش تابستانی Steam وجود دارد صدها بازی ارزان تر – مناسب برای افزایش سبد بازی های خود با هزینه کم.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

حالا هر دوی ما داستان را با هم داریم بعد از حدود 46 ساعت پخش شد و از بسته کلی بسیار تحت تاثیر قرار گرفتند. در حالی که برخی از مکانیک‌ها کاملاً تکراری هستند – اگر مجبور باشم دوباره سیب‌زمینی و خربزه را برداشت کنم و سیب‌زمینی‌های جدید بکارم، وحشت‌زده می‌شوم – اما این سفرها را در سرزمین اصلی لذت‌بخش‌تر می‌کند.

کم کم قایق شما گسترش می یابد و در طول بازی حتی می تواند یکی شود قلعه شناور تمدید شود در مورد ابزار و سلاح های شما نیز وضعیت مشابه است. اگر در ابتدا فقط با یک نیزه چوبی ارزان قیمت در جاده هستید، می توانید بعداً در بازی یک قمه جمع کنید. و این هم تلخ است. زیرا برای رسیدن به هدف اصلی خود – یافتن یک پناهگاه مناسب – باید انواع تجهیزاتی را بسازید که همیشه به منابع جدید نیاز دارند و گاهی اوقات به خوبی از آنها دفاع می شود. این کار شما را برای مدتی مشغول خواهد کرد.

رابرت کوهلیک

همچنین موارد مورد علاقه بقا Raft تا 13 ژوئیه ارزان تر است: به جای 19.99 یورو، هیت ماجراجویی در حال حاضر فقط 13.39 یورو قیمت دارد. بنابراین شما 33 درصد پس انداز می کنید.