منفورترین سریال فصل دوم می شود

هیچ سریالی به اندازه ولما در ماه های اخیر با نفرت و کامنت های منفی مواجه نشده است. اکنون غول استریمینگ HBO تایید کرده است که اسپین آف بحث برانگیز Scooby-Doo در حال پخش فصل دوم است.

علیرغم همه انتقادها: ولما فصل دوم را دریافت می کند

اما مطبوعات تجاری بین المللی نیز چندان مشتاق تفسیر جدید نیستند و به طور متوسط ​​40 درصد جایزه می دهد.

فصل دوم باعث نفرت بیشتر می شود

هر کودکی احتمالا اسکوبی دو را می شناسد. با این حال، از ابتدای سال، تمرکز توجه بر روی اسپین آف Velma بوده است که بر شخصیتی به همین نام تمرکز می کند و جهان اسکوبی دو را دوباره تفسیر می کند. تغییر جهت نمایش، طنز خاص و به خصوص این واقعیت که ولما اکنون رنگ پوست تیره ای دارد، قبلاً بحث برانگیز بود.

درست در زمان انتشار در فوریه 2023، همچنین نقدهای منفی در پلتفرم هایی مانند IMDb وجود داشت، جایی که این سریال در حال حاضر امتیاز ویرانگر 16 درصدی دارد. همچنین برای جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes نیز بد به نظر می‌رسد. در اینجا امتیاز کاربر 7 درصد است. واضح است که به اصطلاح بمباران نقد در ولما انجام شد تا سریال را تا حد ممکن بد جلوه دهد.

تریلر ولما «This Season On».

می‌توانید تریلر رسمی فیلم Velma را در اینجا تماشا کنید:

بر اساس این اطلاعیه، هزاران کاربر از تمدید ولما شکایت دارند، در حالی که سایر سریال های محبوب زودتر کنسل شدند. یک کاربر در کامنت ها عمدتاً متنفران و بسیاری از نژادپرستان را برای تمدید مقصر می داند. به هر حال، همه تبلیغات منفی در نهایت باعث موفقیت سریال شد.

اتفاقا ولما هنوز در آلمان کاندیدا نشده است. از آنجایی که این محصول مکس است، احتمال انتشار آن در WOW وجود دارد.منبع

به نظر می رسد که ارائه دهنده استریم HBO از این سریال راضی است، چرا ولما برای فصل دوم تمدید می شود: