منتظر TES 6 هستید؟ سپس اندرال بازی می کند

نسخه:1.9.32.0.8

هر بار که کسی فکر می‌کند بازی را بهتر از Skyrim انجام می‌دهد، چشمانم را می‌چرخانم. بیا، مورد علاقه جدید شما ربطی به Skyrim ندارد! Witcher 3 بهتر از Skyrim است، بله؟ اما متوجه شدید که The Witcher 3 از یک پیش‌فرض گیم‌پلی کاملاً متفاوت پیروی می‌کند، با یک داستان از پیش ساخته و یک شخصیت از پیش ساخته؟ متعجب؟

Enderal را برای The Elder Scrolls 5: Skyrim در استیم دریافت کنید.

هر چه می خواهید بگویید، اما بازی های بسیار کمی مانند The Elder Scrolls وجود دارد. این بدان معنا نیست که قطعات TES شاهکارهای بی‌نظمی در بازار هستند. فقط به معنی یک چیز است: بازی های نقش آفرینی به ندرت اینقدر تنها، رایگان و بزرگ هستند. شما می توانید هر کاری که می خواهید در Skyrim انجام دهید. می تواند تقریباً به هر چیزی که می خواهید تبدیل شود. برای برخی بیش از حد خسته کننده است – برخی، مانند من، آن را دوست دارند. حالا البته خیلی خنده‌دار است وقتی می‌گویم حداکثر Skyrim می‌تواند بازی‌هایی مانند Skyrim را برتر کند، درست است؟

Enderal یک مد غول پیکر برای Skyrim است، آنقدر بزرگ که در واقع یک بازی در نوع خود است.  (منبع تصویر: SureAI)
Enderal یک مد غول پیکر برای Skyrim است، آنقدر بزرگ که در واقع یک بازی در نوع خود است. (منبع تصویر: SureAI)

وقتی به Skyrim فکر می کنم، Enderal ناگهان به ذهنم می آید

علاوه بر این، البته آسان تر است – حتی اگر هنوز هم بسیار دشوار باشد! – ساخت بازی سال ها بعد از Skyrim بر روی همان موتوری که برخی آن را حتی بهتر از نسخه قبلی خود می دانند. و در نهایت، من مطمئن هستم که همه آنقدر از Enderal متقاعد نخواهند شد: این به اندازه Skyrim بزرگ نیست و حتی در مود بیشتر از نسخه اصلی صحبت می شود. چه چیزی را دوست داشته باشیم.

آیا اشکالی ندارد که Enderal را بیشتر از Skyrim دوست داشته باشیم؟ سال به سال پس از The Elder Scrolls 5: Skyrim، منتظر بازی‌هایی بودم که توانستند با همین آزادی، مرا به دنیای خارق‌العاده‌شان بکشانند. البته، این واقعیت که Enderal دارد من را از مدفوع نقش آفرینی من در می آورد، به نوستالژی من نسبت به Skyrim نیز مربوط می شود.

در مجموع، Enderal آنقدر شبیه یک Skyrim بهتر احساس می‌کرد که جای تعجب نیست که اکنون بیشتر به این مد فکر می‌کنم تا بازی اصلی.

رهایی:11/11/2011

Enderal بدون عیب نیست، اما برای من، اکنون وجود دارد همتراز با Skyrim و بهترین بازی های RPG BioWare. اینکه موددرها، داوطلبان و جامعه چنین بازی شگفت انگیزی را ایجاد کرده اند بسیار چشمگیر است. و توسعه دهنده SureAI در حال حاضر در حال اجرای کار بعدی است – اما هنوز مشخص نیست که این کار بازیکنان را به کجا خواهد برد.منبع

به هر حال، در حال حاضر حتی یکی وجود دارد که مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است کتاب فانتزی بر اساس Enderal: Dreams of the Dying.

اگر دلتان برای Skyrim یا Dragon Age تنگ شده است، فقط Enderal را بازی کنید

مجوز:پیش نمایش

مشکلات، وظایف و تصمیمات در انتظار شما هستند و همچنین تلاش اصلی که ساعت به ساعت شما را عمیق تر به چنگال خود می کشاند. علاوه بر این، NPCهایی وجود دارند که با آنها همراه هستید دوستی و حتی روابط می تواند ایجاد کند: مشابه عصر اژدها، شما فقط باید پاسخ های درست را در مکالمه بدهید، اما کمی لفاظی نیز کمک می کند. اندرال است سخت تر به عنوان Skyrim، احساسی تر در حالی که هنوز از آزادی برخوردار هستید که به شما امکان می دهد تقریباً هر ساختی را بازی کنید و همچنین در جهان پرسه بزنید و آن را با کنجکاوی کشف کنید.

بستر، زمینه:ویندوز کامپیوتر، پلی استیشن 3، ایکس باکس 360، ویندوز

Enderal را برای The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition در استیم دریافت کنید.

اندرال چند ساله است، اما اگر هنوز آن را نمی شناسید – با آن آشنا شوید!

آیا من یک خیانتکار Skyrim هستم؟

– بلافاصله!

توصیه من به شما: اگر عاشق Dragon Age، Mass Effect و Skyrim هستید، دیگر منتظر نمانید و اجازه دهید Enderal شما را بدزدد. این مد به عنوان یک بازی جداگانه با منوی خاص خود شروع می شود، همانطور که دنیای درون بازی را نمی توان در دنیای The Elder Scrolls طبقه بندی کرد. Enderal رایگان است، فقط باید Skyrim یا Skyrim: Special Edition را در Steam داشته باشید. در ضمن، نسخه ویژه برای TES 5: Skyrim تنها در سال جاری منتشر شد.

همه چیز در مورد این است: شما و دوستتان به عنوان مزاحم به Enderal می روید، جزیره ای که می خواهی خوشبختی را در آن پیدا کنی. اما زندگی شما به عنوان یک پناهنده به زودی تغییر می کند: جنون سرخ ساکنان اندرال را مبتلا می کند، بیماری که همه را دیوانه و خشن می کند. شهر آرک، مرکز فرهنگ اندرالین، بسیار وسیع است: بازارها، معبد اردر، چندین میخانه، اقامتگاه، و دومین شهر زیرزمینی که در آن گداها و بی‌راهه‌ها در حال لکنت هستند.

از پایتخت آرک در اندرال دیدن کنید - و سعی کنید گم نشوید!  (منبع تصویر: SureAI)
از پایتخت آرک در اندرال دیدن کنید – و سعی کنید گم نشوید! (منبع تصویر: SureAI)

زبان ها:آلمانی

Enderal بهترین نقش آفرینی چند ساله است – حداقل برای من. از زمان Morrowind، بخش‌های سری The Elder Scrolls جایگاه اول را در قلب بازی‌های من به خود اختصاص داده‌اند، اما اکنون تمام شده است: برای من، Enderal حتی بهتر از Skyrim است. چرا؟ الان برات توضیح میدم

The Elder Scrolls V: Skyrim