مقایسه آمار دنده – در اینجا چگونه است

کجا رفته اند؟ دوران باشکوه دیابلو 3 که در آن ضمائم تک تک آیتم ها هنوز با هم وزن می شدند؟ در کدام مقادیر مثبت و منفی در رنگ های قرمز و سبز بلافاصله نظر شما را جلب کرد؟ جایی که مقایسه مستقیم بلافاصله چیزی در مورد اینکه آیا دنده ارزش وقت شما را داشت یا نه؟ خوشبختانه زمانه هرگز نگذشته است، فقط گزینه ها تغییر کرده اند.

Diablo 4: مقایسه مقادیر تجهیزات – در اینجا نحوه انجام آن است

مقایسه موارد با راهنمای ابزار فعال شده به این صورت است. (© اسکرین شات GIGA)

GIGA توصیه می کند

این الان داغه!

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

پس تب “Gameplay” را در گزینه ها باز کنید و تنظیمات را در آنجا جستجو کنید “مقایسه راهنمای توسعه یافته” و “اطلاعات راهنمای توسعه یافته”. هر دو کادر را علامت بزنید و چیزهایی را که اخیراً گم شده بود به دست خواهید آورد. ویژگی های تجهیزات به طور خودکار با یکدیگر مقایسه شده و تفاوت در رنگ ثبت می شود. علاوه بر این، شما همچنین می توانید بلافاصله ببینید که اگر تجهیزات را تجهیز کنید، چه ویژگی هایی را از دست خواهید داد. آنها در متن قرمز زیر ضمیمه های موجود آیتم ثبت می شوند. شما همچنین می خواهید حرکت خود را در Diablo 4 سریعتر کنید؟ ما نشان می دهیم که چگونه به اسب خود خار می دهید.

بستر، زمینه:ویندوز کامپیوتر، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4

در تنظیمات پیش فرض مقایسه دو مورد (چکمه در این مورد) مانند تصویر درست بالای این خطوط به نظر می رسد. به غیر از ارزش زره، شما باید تمام ویژگی ها را به صورت جداگانه و مستقل طی کنید. فقط ارزش فروش و نادر بودن فوراً چیزی در مورد اینکه آیا یک کالای با ارزش یا ضایعات است می گوید. شما باید تمام مقادیر دیگر را خودتان با دقت دقیق بررسی کنید. در دراز مدت، این نه تنها می تواند زمان، بلکه اعصاب را نیز هزینه کند.

زبان ها:انگلیسی آلمانی

کاهش هزینه، رتبه مهارت، ویژگی‌های اولیه، مقاومت‌ها و بسیاری موارد دیگر: در مسیر رسیدن به ساخت عالی، صدها، اگر نه هزاران، تجهیزات جمع‌آوری می‌کنید و باید برای هر مورد جداگانه تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید آن را تجهیز کنید یا نه. این می تواند زمان زیادی را ببرد. خوب است که راهی وجود دارد که به خود بازی اجازه دهید آمار چرخ دنده را با هم مقایسه کند. اکنون می توانید نحوه عملکرد این کار را در Diablo 4 بیابید.

Diablo 4: مقایسه آمار دنده – به آسانی قبل نیست؟

این نحوه مقایسه تجهیزات در تنظیمات پیش فرض است. (© اسکرین شات GIGA)

تجهیزات Diablo 4 دارای ارزش های زیادی هستند، بنابراین به راحتی می توان مسیر خود را از دست داد. نکات ما مقایسه مقادیر را آسان تر می کند.