مغازه ها در جمعه خوب و عید پاک باز هستند؟

نان ساز کلاترونیک – پخت نان تازه در منزل – تهیه اتوماتیک و گرم

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

آیا می دانید چرا از تعطیلات خود لذت می بریم؟ آیا در تاریخ و اسطوره شناسی مناسب هستید؟ سپس دانش خود را در مسابقه ما آزمایش کنید:

آیا معنی تعطیلات رسمی آلمان را می دانید؟

با این حال، تحویل در روزهای تعطیل انجام نمی شود. اگر می خواهید در امنیت باشید، لیست خرید خود را به موقع بنویسید و خرید خود را انجام دهید پنج شنبه بزرگ 6 آوریل یا بعد از جمعه خوب در شنبه. از آنجایی که دوشنبه عید پاک نیز یک روز تعطیل است، مغازه ها فقط در روز باز می شوند سه شنبه 11 فروردین باز کن.

در این ویدیو می توانید متوجه شوید که کدام تعطیلات رسمی در آلمان در راه است و چگونه می توانید آن را به راحتی محاسبه کنید:

چرا همه چیز در جمعه خوب و دوشنبه عید پاک تعطیل است؟

بستر، زمینه:ویندوز XP، ویندوز ویستا، ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز، ویندوز 10

بعد از تعطیلات رسمی قبل از تعطیلات عمومی است: روز غیر کاری بعدی در سراسر کشور روز کارگر در 1 می است. عید پاک را برای شما و عزیزانتان آرزومندیم.

نسخه:1.0.31 بیلد 31

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 4/5/2023 ساعت 11:14 ب.ظ

جشن مسیحیت هر ساله در تعطیلات آخر هفته حدود یکشنبه پس از اولین ماه کامل در بهار جشن گرفته می شود. امسال هفته مقدس آغاز می شود یکشنبه نخل، 2 آوریل و در دوشنبه عید پاک، 10 آوریل به پایان می رسد. این تعطیلات رسمی در پایان دوره 40 روزه روزه در سراسر آلمان اعمال می شود. بنابراین فروشگاه‌های معمولی مانند سوپرمارکت‌ها در تمام ایالت‌های فدرال در جمعه خوب، یکشنبه عید پاک و دوشنبه عید پاک بسته هستند..

خرید در عید پاک: در تعطیلات اینگونه عمل می کند

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

در بیشتر شهرها و جوامع هنوز هم می‌توانید صبح روز تعطیل از نانوا رول بخرید. با این حال، نانوایی ها فقط مجاز به ارائه ساعات کاری کاهش یافته در تعطیلات رسمی هستند. علاوه بر این، اپراتورها نیز می توانند فروشگاه را به طور کامل ترک کنند. در دوشنبه عید پاک متفاوت به نظر می رسد. این دومین تعطیلی رسمی متوالی است. طبق مقررات قانونی، نانوایی ها نیز مجاز به افتتاح نیستند. این هم برای دوشنبه عید پاک و هم برای Boxing Day صدق می کند. بنابراین اگر موفق به خرید به موقع اجناس پخته نشدید، باید به پمپ بنزین بروید یا نان سنتی عید پاک خود را خودتان بپزید:

نان ساز کلاترونیک - پخت نان تازه در منزل - تهیه اتوماتیک و گرم

عید پاک بالاترین و قدیمی ترین جشن در سال کلیسا محسوب می شود و به آن “Easter Triduum” نیز می گویند. در آخر هفته عید پاک، مسیحیت بر اساس عهد جدید، رنج و رستاخیز عیسی مسیح را گرامی می دارد. در خدمات متعدد در پنج شنبه بزرگ تمرکز بر شام آخر است.

برای خرید عید پاک خود نباید خیلی منتظر بمانید. در طول هفته مقدس اکثر مغازه ها برای چند روز تعطیل هستند. دقیقا چه وقت؟ و در مورد نانواها، آرایشگاه ها و سایر مشاغل چطور؟

ساعات کار فروشگاه در جمعه خوب و دوشنبه عید پاک

پنجشنبه و شنبه تعطیلات رسمی نیستند. بنابراین شما می توانید در پنجشنبه بزرگ (6 آوریل) و شنبه 8 آوریل به خرید بروید. تردید وجود دارد که آیا این کار در آرامش انجام می شود یا خیر، پس از همه اینها می توان حدس زد که مغازه ها کمی قبل و بین روزهای تعطیل طوفان می شوند و همه در آلمان می خواهند برای تعطیلات مواد لازم را تهیه کنند. پس منتظر لحظه آخر نباشید و عصر پنجشنبه به سوپرمارکت نروید.

زبان ها:آلمانی

مجوز:نرم افزار رایگان

در جمعه آرام یا در اوج جمعه خدمات به رنج و مرگ مسیح اختصاص داده شده است. این یک “تعطیلات خاموش” در بسیاری از مناطق است. این بدان معناست که رویدادهایی با موسیقی بلند مانند مهمانی ها در کلوپ ها یا جشنواره های فضای باز ممنوع است.

در برخی از استراحتگاه های تعطیلات مجوز ویژه ای با “مقررات استخر” وجود دارد. سوپرمارکت ها و مغازه های مشابه در آنجا نیز مجاز به باز شدن در روزهای یکشنبه و تعطیلات رسمی هستند. مجموعه وجود دارد تنظیم شده است. در جمعه خوب نیز پلی استیشن 5 جدیدی در آنجا نخواهید داشت، اما اقلام داروخانه، مواد غذایی و سایر کالاهای روزمره فروخته می شود.

آیا نانوایی ها در دوشنبه عید پاک باز هستند؟

حتی اگر جمعه خوب و دوشنبه عید پاک تعطیلات رسمی باشند، باز هم می توانید کارهای کوچکی را در پمپ بنزین انجام دهید یا از Lieferando غذا سفارش دهید. ایستگاه‌های قطار بسیار کاربردی هستند: بسیاری از مغازه‌ها نیز در روز دوشنبه عید پاک باز هستند و می‌توانید به یک سوپرمارکت در آنجا بروید. همچنین اگر نمی‌خواهید بیرون بروید یا وقت ندارید، می‌تواند ارزش استفاده از پیشنهادات آنلاین سوپرمارکت‌ها را داشته باشد:

شنبه مقدس روز استراحت قبر و رسماً آخرین روز هفته مبارک است. در یکشنبه عید پاک، کلیسای کاتولیک رستاخیز پسر خدا را جشن می گیرد.

برخلاف دفعه قبل در روزهای کارناوال، مغازه ها خودشان تصمیم نمی گیرند که در عید پاک چه زمانی باز شوند. در عوض، ما چند تعطیلات معمولی در انتظارمان است. بر این اساس، شما باید برای دروازه های بسته Aldi، Lidl، Edeka، Media Markt & Co آماده باشید. در این روزها (بیشتر) مغازه ها تمام روز تعطیل هستند:

  • جمعه 7 آوریل: جمعه خوب (در اینجا نه تنها ممنوعیت خرید، بلکه ممنوعیت رقص وجود دارد)
  • یکشنبه 9 فروردین: یکشنبه عید پاک
  • دوشنبه 10 فروردین: دوشنبه عید پاک

اما در روزهای عید پاک استثناهایی نیز وجود دارد. اگر می خواهید در تعطیلات خرید کنید، می توانید شانس خود را در فروشگاه های زیر امتحان کنید:

  • داروخانه ها (در صورت لزوم داروخانه های اورژانسی)
  • نانوایی ها و گل فروشی ها (در روز جمعه خوب در نوردراین-وستفالن حداکثر 5 ساعت باز هستند، در بایرن 3 ساعت)
  • سوپرمارکت ها و مغازه ها در ایستگاه های قطار
  • مغازه ها در فرودگاه ها
  • کیوسک ها و کیوسک های اسپاتی
  • رستوران ها
  • پمپ بنزین ها

روزهای عید پاک در راه است. برای اینکه در خانه برای جشن مقدس جلوی یخچال خالی نمانید، باید به موقع خرید کنید. ساعات کار در عید پاک چقدر است؟ آیا فروشگاه ها در پنجشنبه بزرگ، جمعه خوب و عید پاک باز هستند؟