معایب بزرگ باید از بین برود

علاوه بر این، باید یک بلیط اضافی نیز برای دانش آموزان وجود داشته باشد. ایالت های فدرال هنوز باید با این تغییرات موافقت کنند.

بلیط 49 یورویی شامل سفر با اتوبوس های طولانی مدت – حداقل تا کنون – نمی شود. با این حال، Schwämmlein رئیس Flixbus همچنان به این هدف پایبند است که سفرهای طولانی با اتوبوس با Deutschlandticket نیز در آینده امکان پذیر باشد و به مذاکره با افراد مسئول اشاره می کند: “ما در حال مذاکره با وزارت حمل و نقل هستیم. من کاملاً معتقدم که راه حلی پیدا خواهیم کرد.»

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

بلیط 49 یورویی تنها چند هفته است که در دسترس است و در حال حاضر نشانه هایی از تغییرات اساسی در بلیط سیور دیده می شود. آنها باید از سال 2024 درخواست دهید و Deutschlandticket را برای برخی از بخش‌های جمعیت ارزان‌تر کنید.

بلیط 49 یورویی اصلاح شده برای ارزان‌تر شدن رانندگی با کودکان

برای فلیکس باس، بلیط 49 یورویی نه تنها یک رقیب در آلمان است. زیرا با Deutschlandticket می توانید به بسیاری از مقاصد کشورهای همسایه مانند هلند، فرانسه یا لهستان نیز بروید.

خانواده ها و دانش آموزان باید بهره مند شوند. از سال آینده، Deutschlandticket قرار است بیشتر از نظر اجتماعی توسعه یابد. یک “مقررات مناسب برای خانواده” برای این کشور برنامه ریزی شده است بچه ها و جوانان را با خود ببرید.

نه تنها با بلیط 49 یورویی می توانید صرفه جویی کنید:

رئیس فلیکس‌باس: اتوبوس‌های مسافت طولانی باید بخشی از بلیط آلمان باشند

«هنوز با بلیط 49 یورویی به خانواده‌ها توجه بسیار کم می‌شود. جولیا ورلیندن، سیاستمدار سبزها به خبرگزاری فرانسه (از طریق تاگس اشپیگل) گفت: رانندگی با کودکان هنوز بسیار گران است.

سیاست با آن متحد می شود معایب عمده بلیط آلمان را از بین ببرید. بلیط‌های معمولی ماهانه اغلب این فرصت را به شما می‌دهند که عصرها، آخر هفته‌ها و تعطیلات رسمی مردم را با خود ببرید. در شکل فعلی، بلیط 49 یورویی شامل گزینه همراه داشتن آن نیست.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

بلیط 49 یورویی یک معامله واقعی است. سفرهای سراسری با حمل و نقل محلی و منطقه ای ارزان تر از همیشه است. با این وجود، Deutschlandticket در مقایسه با بلیط‌های معمولی ماهانه یک نقطه ضعف قاطع دارد. سیاستمداران وعده می دهند که باید در سال 2024 حذف شود. به ویژه خانواده ها باید بهره مند شوند.