اگر مدتی است که با ایرپادهای اپل معاشقه می‌کنید، اکنون باید از زحل دیدن کنید. هدفون های نسل دوم بلوتوث اپل به صورت روزانه و با قیمتی کاملا مقرون به صرفه در دسترس هستند.

ایرپادهای اپل مخصوصاً در Saturn ارزان هستند

در حال حاضر می‌توانید ایرپادهای اپل را تنها با کیف شارژ دریافت کنید 105 یورو (مشاهده پیشنهاد در زحل). هزینه حمل و نقل شامل نمی شود. در مقایسه، هدفون های سایر ارائه دهندگان حداقل 129.90 یورو قیمت دارند. پیشنهاد محدود و معتبر است تا زمانی که ذخایر تمام می شود به اندازه کافی و فقط در 24 سپتامبر 2022.

خرید ایرپادهای نسل دوم برای چه کسانی ارزشمند است؟

ایرپادهای اپل هدفون های بی سیم داخل گوشی هستند که در گوش آویزان می شوند. نکته خاص در طراحی، علاوه بر ظاهر: مجرای شنوایی به طور کامل بسته نشده است. برخی آن را دوست ندارند (صدای بیرون را مسدود نمی کند)، اما برخی دیگر این کار را می کنند. به عنوان مثال، هنگام راه رفتن یا دویدن، صدای پس زمینه مانند هدفون های روی گوش وجود ندارد. با این وجود، صدا کاملاً خوب است و باس ها به گوش می رسند، اما از گوش نمی افتند. بنابراین هدفون برای هر کسی که به صدای خوب، کیفیت بالا و طراحی غیرعادی اهمیت می دهد، ارزشمند است.

معامله روزانه MediaMarkt: کابل FRITZ!BOX 6660 با قیمت مناسب

معامله روزانه در MediaMarkt برای هر کسی که به دنبال یک روتر کابلی قدرتمند است جالب است. در آنجا می توانید کابل FRITZ!BOX 6660 را امروز با قیمت پیشنهادی دریافت کنید 199 یورو از جمله حمل و نقل (به پیشنهاد در MediaMarkt مراجعه کنید). در مقایسه قیمت، دستگاه توسط سایر خرده فروشان با قیمتی در حدود 206 یورو ارائه می شود، بنابراین حداقل در اینجا صرفه جویی می کنید.

کابل AVM FRITZ!Box 6660

کابل AVM FRITZ!Box 6660

به جای 205.50 یورو: مودم کابلی با روتر WLAN با پورت LAN 2.5 گیگابیت بر ثانیه، 2400 مگابیت بر ثانیه (5 گیگاهرتز) و 600 مگابیت بر ثانیه (2.4 گیگاهرتز).

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2022/09/24 22:01

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.