معاملات خودروهای الکترونیکی در حال بهتر شدن هستند: سازنده به دنبال فیلم‌های پرفروش است

هر کسی که قبلاً چشمش به اسپرینگ الکتریک بوده و کمی از عملکرد آن معذب شده است، باید آن را بررسی کند. فقط یک نوع شدید ارائه شده است نگاه دقیقتری بینداز. داچیا اسپرینگ اکستریم الکتریک 65 دیگر قدرت 44 اسب بخاری ندارد، اما همان 65 اسب بخار قدرت دارد (منبع: داچیا). مطمئناً رکوردها به این ترتیب شکسته نمی شوند، اما افزایش عملکرد باید تأثیر مثبتی در زندگی روزمره داشته باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد Dacia Spring Electric در ویدیو:

Dacia Spring Extreme Electric 65 در فروش

داچیا اکنون نسخه جدیدی از یکی از ارزان ترین خودروهای الکترونیکی آلمان را ارائه می دهد که قدرت اسب بخار بیشتری دارد. از نظر قیمت، داچیا اسپرینگ اکستریم الکتریک 65 فقط اندکی افزایش می یابد. زیرمجموعه رنو نیز به فکر رنگ جدیدی افتاده است.

خودروی الکترونیکی: داچیا اسپرینگ الکتریک قدرتمندتری ارائه می دهد

از زمان عرضه به بازار در سال 2021، داچیا توانسته 18500 بار اسپرینگ الکتریک خود را در آلمان بفروشد. این نیز باید به دلیل قیمت باشد، زیرا از جمله تامین مالی خودروهای الکترونیکی برای آن است کمتر از 20000 یورو برای بدست آوردن با این حال، مشتریان همچنین باید بپذیرند که این دقیقاً یک هیولای اسب بخار نیست – و صدور گواهینامه از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت تقریباً 20 ثانیه طول می کشد.

داچیا علاوه بر اسب بخار بیشتر، گشتاور بیشتری به اسپرینگ جدید داده و طبق گفته های خودش، بازیابی را بهینه کرده است. با این حال تغییری در برد خودروی الکترونیکی و ظرفیت باتری ایجاد نشده است. طبق استاندارد WLTP می توانید ادامه دهید حداکثر 225 کیلومتر در هر شارژ باتری حساب کردن نسخه جدید با قدرت 65 اسب بخار نیز در رنگ آبی تخته ای موجود است. داچیا در اینجا لهجه های مسی رنگ را انتخاب کرده است، به عنوان مثال در آینه های بیرونی و توپی چرخ ها.

اکنون می توان فنر شدید را از قبل با تحویل طبق داچیا خریداری کرد قبل از تابستان 2023 بیرون رفتن با احتساب بودجه خودروهای الکترونیکی که در این مورد 4500 یورو است، Dacia Spring Extreme Electric 65 با قیمتی در حدود 20000 یورو در دسترس است.منبع