مشکل نیروگاه بالکن خالص

این نیروگاه بالکن واقعاً یک نکته داخلی است:

آیا وضعیت بهتر خواهد شد؟

این باعث ناامیدی بسیاری از خریداران می شود، زیرا شما اصلاً نمی دانید که آیا نیروگاه بالکن هنوز در راه است یا خیر. با Netto در فروشگاه آنلاین فقط می گوید که سفارش انجام شده است. هیچ اطلاعات بلادرنگ یا چیزی شبیه به آن وجود ندارد. بعد از 17 روز کاری فقط یک ایمیل دریافت کردم که تحویل من به تاخیر افتاده است. نمی توان به سرویس نت رسید، زیرا دقیقاً چنین استعلام هایی از ابتدا مسدود شده است. استعلام در مورد زمان تحویل در فروشگاه آنلاین کاملاً نامطلوب است.

نیروگاه های بالکن در ماه های اخیر به طور فزاینده ای ارزان تر شده اند. فروشگاه آنلاین Netto منبع بسیار ارزانی است که در آن می‌توانید مجموعه‌های کامل و واقعاً خوبی را با پول کمی تهیه کنید. حمل و نقل اغلب بسیار ارزان با تنها چند یورو است. این باعث عجله بزرگ – و دردسر شد.

مشکلات مربوط به نیروگاه های بالکن خالص

این چیزی است که باید در مورد نیروگاه های بالکن بدانید:

به نظر من، شرایط آخر را واقعاً نمی توان در نت مقصر دانست. پس از همه، فروشگاه آنلاین دقیقاً آنچه را شامل می شود بیان می کند. اما بسیاری از مبتدیان نمی دانند چه چیزی کاملا ضروری است. بر این اساس، یک یادداشت مهم خواهد بود. به همین دلیل است که من همیشه می نویسم که در معاملات ما هیچ لوازم جانبی وجود ندارد و ممکن است به براکت و کابل نیاز داشته باشید.

در پایان، این بستگی به این دارد که آیا زنجیره‌های تامین بهبود می‌یابند و فرستنده‌ها می‌توانند نیروگاه‌های بالکن را در مدت زمان مشخص تحویل دهند. در اینجا، یکی از چرخ‌دنده‌ها باید با چرخ دنده بعدی به هم متصل شود تا فرآیندی روان ایجاد شود. با توجه به اینکه علاقه به نیروگاه های بالکن احتمالاً با گذشت زمان افزایش می یابد زیرا قوانین آرام شده است، مشکل می تواند برای مدت طولانی وجود داشته باشد. نت آمازون نیست و شما می توانید آن را به خصوص در حال حاضر با نیروگاه های برق بالکن ببینید.

یه مشکل دیگه هم هست

به نظر من، بسیاری از رتبه‌بندی‌های بد در Netto اغلب بی‌اساس هستند، زیرا خریداران به سادگی خود را به اندازه کافی آگاه نکرده‌اند. با این وجود، پتانسیل زیادی برای بهبود در فروشگاه آنلاین وجود دارد. ما تحولات را رصد خواهیم کرد و امیدواریم که اوضاع آرام شود.منبع

بزرگترین مشکل نیروگاه های بالکن نتتو زمان تحویل اعلام شده است. اساساً هرگز رعایت نمی شود. من آنجا سفارش دادم و هنوز منتظرم. حتی اگر مثل من 15 روز کاری زمان تحویل داده شود، نیروگاه های بالکن دیرتر می رسند. بنابراین من فقط پس از 22 روز کاری یک ایمیل دریافت کردم که تحویل من در مرحله ارسال است. هنوز تحویل داده نشده است، چند روز کاری طول می کشد زیرا شرکت حمل و نقل نمی تواند مانند آمازون یک شبه تحویل دهد. عدم قطعیت انتظار فقط آزاردهنده است. اگر الان سفارش می دهید، زمان تحویل 24 روز کاری است (به نت نگاه کنید).

علاوه بر این، اغلب شکایت می شود که در مقابل Aldi یا Lidl هیچ براکت مناسبی گنجانده نشده است و پیشنهاد شود. در اینجا نیز نتتو در مقایسه با سایر فروشگاه‌ها مانند آمازون از نظر محصولات و جستجوهای مناسب عقب‌تر است. اگر فقط یک مجموعه کامل نیروگاه بالکن بخرید، در واقع انتظار دارید که همه چیز واقعاً گنجانده شده باشد و لازم نیست دوباره پول زیادی برای براکت های مناسب خرج کنید.

نیروگاه های بالکن در حال حاضر بسیار مد روز هستند. Netto سهم قابل توجهی در این واقعیت داشته است که بسیاری از مردم یک سیستم خورشیدی کوچک را با قیمت مناسب خریداری کرده اند. اما این دقیقاً همان چیزی است که باعث مشکلات اساسی می شود. من خودم تحت تاثیر این موضوع هستم.

تعداد بسیار زیادی از مردم نیز از نیروگاه های بالکن در رتبه بندی ها شکایت دارند (نت را بررسی کنید) زیرا نمی توانند به سادگی وصل شوند. اغلب هستند کابل های روی سلول های خورشیدی خیلی کوتاه هستند، به طوری که هنوز لوازم جانبی باید تهیه شود. با این حال، بسیاری از خریداران نیروگاه های بالکن مبتدیان مطلق هستند و در واقع به هر چیزی که مناسب است و قادر به اتصال هستند تکیه می کنند. هیچ‌کس نمی‌داند کابل‌های داخلی MC4 چیست.