مشکل عجیب ترن هوایی باعث آشفتگی می شود

آیفون 14 (پرو) چه چیز دیگری ارائه می دهد:

اپل همچنان مبهم است

علاوه بر خدمات اورژانس، که باید با گزارشات نادرست تصادف مقابله کنند، هشدارهای کاذب همچنین می تواند خانواده ها و دوستان را ترسناک کند.

تا آن زمان، دارندگان iPhone 14 (Pro) فقط می‌توانند این عملکرد را برای مدت بازدید از شهربازی خاموش کنند. این در حال غرق شدن است ⚙️ تنظیماتSOS اضطراری → گزینه بعد از تصادف شدید تماس بگیرید از کار انداختن. از طرف دیگر، می‌توانید هنگام رانندگی به سادگی گوشی هوشمند را به حالت پرواز تغییر دهید.منبع

تمرکز کامل روی حرفه ای: امسال، اپل بیشتر از نسخه های حرفه ای سری جدید آیفون 14 ترجیح داده است. مدل‌های استاندارد مانند یک ارتقاء ناچیز S نسبت به سال‌های گذشته به نظر می‌رسند. یکی از ویژگی هایی که همه آیفون های نسل 14 به اشتراک می گذارند این است تشخیص تصادف. از همه مردم اما مشکلاتی ایجاد می کند.

iPhone 14 (Pro): تشخیص تصادف باعث آلارم کاذب می شود

خوب فکر کردی اما بد انجام شد؟ عملکردی از آیفون 14 جدید (پرو) در حال حاضر باعث بروز حوادث عجیبی شده است. آنها در نگاه اول سرگرم کننده هستند، اما می توانند بسیاری از مردم را بترسانند. شما نباید گوشی هوشمند خود را با خود در ترن هوایی ببرید.

سیب

در حال حاضر، گزارش تصادفات نادرست از iPhone 14 (Pro) هنوز هم موارد جدا شده مطلق به نظر می رسد – آنها باید باشند. تمایل به افزایش، هر چه بیشتر نسل جدید آیفون فروخته می شود. مشخص نیست که آیا اپل و چه زمانی می‌تواند این مشکل را با به‌روزرسانی برطرف کند یا خیر. وقتی از شرکت آمریکایی پرسیده شد مبهم باقی ماند و فقط اظهار داشت که عملکرد در طول زمان بهبود خواهد یافت.

چندین مورد در ایالات متحده آشکار شده است که در آنها تشخیص تصادف آغاز شده و به امداد و نجات اطلاع داده شده است، هرچند حادثه ای رخ نداده است (منبع: وال استریت ژورنال). در آن زمان، صاحبان آیفون های مربوطه اغلب در شهربازی روی ترن هوایی بودند. ظاهرا آیفون 14 (پرو) سقوط ناگهانی ترن هوایی را اشتباه تعبیر کرده است.

اما نه تنها در ترن هوایی باید چنین هشدارهای کاذبی وجود داشته باشد، همچنین با دیگر سقوط های آیفون – به عنوان مثال، با یک موتورسوار که آیفون 14 پرو مکسش از روی پایه فرمان پرواز کرد. سپس تلفن اپل به خدمات اورژانس و دوست دختر مالک که به عنوان تماس اضطراری ذخیره شده بود، اطلاع داد: دوست وحشت زده به وال استریت ژورنال گفت: «از نگرانی ترسیده بودم، انتظار بدترین اتفاق را داشتم.