مشکلات قدیمی نمی خواهند از بین بروند

مثال یک رکورد جهانی نشان می دهد که تجربیات کاملاً متفاوتی با استرومر وجود دارد. یک راننده آلمانی تسلا در حال حاضر از جنوب به شمال در سراسر اروپا رانندگی کرده است – بدون مشکل با ایستگاه های شارژ بسیار کم یا زمان انتظار طولانی.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

خودروهای برقی هنوز مورد استقبال مشتریان جدید قرار نگرفته اند: دو سوم خوبی از علاقه مندان به خودروی جدید، امکان خرید خودروی برقی را در نظر گرفته اند. در میان خریداران دست دوم نیز علاقه وجود دارد، البته به میزان قابل توجهی کمتر در یک سوم خوب. با این حال، هر دو گروه به ندرت فراتر از علاقه اولیه می روند: تنها 20 درصد در نهایت خودروی برقی را انتخاب می کنند.

همچنین زمان شارژ برای بسیاری از مشتریان بالقوه خودروهای الکترونیکی بیش از حد طولانی است و در نهایت در جایگاه سوم قرار می گیرد.بر اساس نظرسنجی DAT، درک خریداران خودرو از نظر زیرساخت شارژ بهبود یافته است. به گفته سخنگوی DAT، در حال حاضر در جایگاه چهارم قرار دارد، سال گذشته همچنان در جایگاه سوم قرار داشت.

در سال‌هایی که خودروهای برقی در دسترس بوده‌اند، تغییر چندانی در مورد دلایل شک و تردید مشتریان ایجاد نشده است. با توجه به DAT، مهم ترین موانع همچنان وجود دارد شک در مورد برد استرومر. سپس به دنبال هزینه های خرید بسیار بالاتر، هم برای خودروهای جدید و هم برای خودروهای دست دوم، قیمت ها اخیراً به شدت افزایش یافته است.

این از گزارش فعلی Deutsche Automobil Treuhand (DAT) (از طریق Motorzeitung) بیرون می‌آید. چهار نفر از پنج خریدار خودرو بنابراین همچنان موتور احتراق داخلی را ترجیح می دهید. DAT قبلاً روند مشابهی را شناسایی کرده بود. در سال 2021، مشخص شد که خریداران هر چه بیشتر در مورد این موضوع اطلاعات کسب کنند، به احتمال زیاد در مورد یک خودروی الکترونیکی تصمیم می گیرند.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید
به نظر می رسد که نبرد قطعی شده است، اما تمام نشده است: از یک طرف، خودروهای الکترونیکی طرفداران بیشتری پیدا می کنند. از سوی دیگر، مشکلات احتمالی خودروهای برقی و نگرانی در بین خریداران همچنان ادامه دارد. در گزارش فعلی DAT، هیچ چیز به اندازه برد ضعیف خودروهای الکتریکی مانع از پیشرفت خودروهای الکتریکی نمی شود.

تحرک

تردیدها غالب است: مشتریان اغلب خودروهای الکترونیکی را نادیده می گیرند

در سال 2023، خرید یک خودروی الکترونیکی جذاب تر نخواهد بود:

رونق خودروهای الکترونیکی در پایان؟ 2022 اوج جدیدی را به ارمغان خواهد آورد

با این حال، تعداد ثبت نام ها با تردید بسیاری از مشتریان مخالف است. در سال 2022 آنها بالاتر از همیشه بودند. اولین بار تنها بودند بیش از 100000 خودروی الکتریکی جدید در ماه دسامبر مطابق با سازمان حمل و نقل موتوری فدرال تایید شده است. با این حال، بودجه کمتر اکنون می تواند به یک مشکل تبدیل شود.