مشتریان o2 می توانند مشتاقانه منتظر افزایش حجم داده باشند

مزیت بزرگ و جدید همه تعرفه های تلفن همراه o2 (مشاهده در o2) تابع رشد است: شامل حجم داده های پرسرعت به طور خودکار سال به سال افزایش می یابد، بنابراین شما باید همیشه حجم اینترنت کافی در دسترس داشته باشید. o2 همیشه خدماتی را که در ابتدا در قرارداد انتخاب کرده اید پس از 12 ماه بهبود می بخشد. اما لازم نیست برای آن هزینه اضافی بپردازید، قیمت ثابت می ماند

اگر تصمیم به قرارداد جدید تلفن همراه دارید، باید این ترفندها را بدانید:

حیف! o2 کار را برای مشتریان عادی به طور غیر ضروری دشوار می کند

فلیکس گریوز
فلیکس گرابر، سردبیر GIGA، کارشناس خودروهای الکتریکی، تحرک و مسائل مصرف کننده

بدیهی است که o2 تجربیات خوبی با این ایده داشته است. اول از همه، سال گذشته تنها یک تعرفه با این تابع راه اندازی شد: o2 Grow. را مورد استقبال قرار گرفت و ارائه‌دهنده اکنون به سرعت حجم داده در حال رشد را برای تعرفه‌های بیشتر ادغام کرده است:

برخی از تعرفه های جدید o2 Mobile در یک نگاه. (منبع تصویر: o2)

متأسفانه، لگدمال شدن مشتریان فعلی به خصوص در تجارت تلفن همراه غیر معمول نیست. پیشنهادات جذاب و شرایط خوب عملا فقط برای مشتریان جدید در دسترس است. با مزیت Grow، o2 در واقع گامی در مسیر درست برداشته است، که همچنین به مشتریانی که بلافاصله پس از پایان مدت قرارداد خود را لغو نمی کنند یا ارائه دهندگان را تغییر نمی دهند، پاداش می دهد. این واقعیت که این مزیت اکنون فقط برای مشتریان جدید و تمدید کنندگان قرارداد در دسترس است نشان می دهد که در نهایت o2 نیز نمی تواند از پوست خود خارج شود. برای مشتریان فعلی، در نهایت هیچ چیز بدون توجه وجود ندارد.منبع

با این حال، این دو دارد قلاب: اولین قیمت ماهانه افزایش می یابد برای تعرفه های دنیای موبایل o2 در مقایسه با تعرفه های قبلی رایگان o2 هر کدام 3 یورو اما حجم داده بیشتر است، حتی قبل از شروع مزیت رشد. رئیس o2 مارکوس هاس قبلاً افزایش قیمت ها را در ابتدای سال اعلام کرده بود.

o2 Free تبدیل به o2 Mobile می شود. پشت تغییر در جهان تعرفه یا o2 فقط یک تغییر نام نیست. یکی از بهترین ایده‌ها برای قراردادهای تلفن همراه در سال‌های اخیر در دسترس قرار گرفتن مشتریان بیشتر است. اما مزیت Grow هنوز فقط برای مشتریان o2 باز نیست.

o2 موبایل: دنیای تعرفه های جدید مزیت رو به رشدی را در قراردادهای بیشتر تلفن همراه به ارمغان می آورد

در غیر این صورت تنها یک تفاوت دیگر وجود دارد: نام تجاری Telefónica با o2 Mobile شروع می شود دسترسی به 5G برای همه تعرفه ها. اگر از تلفن همراه مجهز به 5G استفاده می کنید، می توانید به طور خودکار در شبکه 5G در هر کجا که در دسترس است گشت و گذار کنید. انتخاب بین فسخ ماهانه یا قرارداد با مدت معین باقی می ماند.

دوم، مزیت رشد بسیار مهم وجود دارد فقط برای مشتریان جدید اگر مشتریان فعلی قرارداد خود را به طور فعال تمدید کنند، می توانند به ساختار تلفن همراه روی بیاورند. این معمولا به این معنی است که دوره قرارداد دوباره از ابتدا شروع می شود.