مشتریان نباید به این خودروهای الکتریکی امیدوار باشند

وقتی صحبت از تغییر خودروی برقی می شود، بسیاری از مشتریان از خود می پرسند: آیا این یک تسلا خواهد بود؟ اکنون بسیاری از خریداران در سراسر جهان توسط خود سازنده مجبور به گفتن “نه!” هستند.

تسلا

تسلا پاکسازی می کند: این خودروهای الکترونیکی به پایان رسیده اند

اما آنها لزوماً بدون تسلا کار ندارند. دو مدل حجمی e-car pioneer Model 3 و Model Y احتمالا در هر دو نسخه همچنان عرضه خواهند شد.

ظاهراً تسلا تصمیمی گرفته است که مشتریان ناامید و عصبانی برخی از کشورهای جهان را بر جای خواهد گذاشت. با به روز رسانی تسلاس مدل S و مدل X با قیمت بالا، ترافیک سمت چپ به پایان رسیده است. را خودروهای برقی دیگر به اصطلاح خودروهای فرمان راست ساخته نمی شوند.

در نتیجه، آنها دیگر گزینه ای برای بسیاری از مشتریان نیستند. ترافیک سمت چپ، از جمله موارد دیگر، در داخل اعمال می شود بریتانیا، ایرلند، استرالیا، نیوزیلند، ژاپن، هند، سنگاپور و تایلند. تسلا یا به مشتریان در بازارهای آسیب‌دیده پیشنهاد می‌دهد که به سمت چپ فرمان بروند (مثلاً در ژاپن و بریتانیا). یا یک کامل وجود دارد بازپرداخت برای خودروهای الکترونیکی از قبل رزرو شده.

آیا قبلاً این را در مورد تسلا می دانستید؟

در اینجا فقط می توانیم در مورد پیشینه حدس بزنیم. با این حال، به نظر می رسد گزینه ارائه مدل S و مدل X به عنوان فرمان راست است برای تسلا به حساب نمی آید. پس از سال ها انتظار برای نسخه های اصلاح شده خودروهای الکتریکی، مشتریان اکنون باید با پایان آن کنار بیایند.

آینده مدل 3 و مدل Y چیست؟

حرکت تسلا به طور کامل از جایی انجام نشده است. این خودروساز آمریکایی چندین هفته بود که هیچ سفارشی برای این دو خودروی برقی با فرمان در سمت راست در کشورهای آسیب دیده مانند استرالیا نپذیرفته بود.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

تسلا فقط درباره دلیل آن مبهم است: این کار را کرده است تغییرات در برنامه خودرو در ایمیلی به مشتریان تحت تاثیر مدل X (منبع: Electrek) آمده است. در حالی که برخی از مشتریان در جزایر بریتانیا، استرالیا و ژاپن هنوز این گزینه را دارند که فرمان چپ را انتخاب کنند، سایر خریداران بالقوه با عواقب آن تنها می مانند.