مشتریان ساعت های هوشمند آلمانی در مضیقه هستند

اگر پوشنده واکنش نشان ندهد، Pixel Watch به طور خودکار سعی می‌کند تماس اضطراری برقرار کند. در طول تماس اضطراری، ساعت هوشمند یک پیام خودکار پخش می کند و مکان فعلی را می دهد. پوشنده همچنین می تواند در این مدت در صورت امکان مستقیماً با مرکز خدمات اورژانس صحبت کند.

پیکسل واچ گوگل به زودی با به روز رسانی نرم افزاری بهبود خواهد یافت. اما همه مشتریان از این سود نخواهند برد. همانطور که فهرست کشوری که قبلاً فاش شده بود، احتمالاً تشخیص سقوط برای دارندگان آلمانی ساعت هوشمند در نظر گرفته نشده است.

گوگل

Pixel Watch: تشخیص سقوط برای آلمان نیست

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع هنوز مشخص نیست که آیا لیست کشورها در آینده گسترش خواهد یافت یا اینکه در حال حاضر یک مجموعه نهایی است.

در این ویدیو می توانید اطلاعات بیشتری در مورد اولین ساعت هوشمند گوگل ببینید:

اولین ساعت هوشمند گوگل چندین ماه است که در دسترس است، اما برخی از عملکردها تنها با به روز رسانی های نرم افزاری بعدی اضافه خواهند شد. این موضوع از جمله موارد دیگر است تشخیص سقوط برنامه ریزی شده. اگر صاحب ساعت هوشمند به شدت بیفتد، ساعت پیکسل این موضوع را از طریق حسگرهای حرکتی تشخیص می‌دهد و می‌تواند زنگ هشدار را ایجاد کند. این ویژگی مفید به طور بالقوه می تواند در ماه مارس راه اندازی شود.

علاوه بر کشورهایی که تشخیص سقوط در آنها برنامه ریزی شده است معرفی شوند برای اطلاعات بیشتر در برنامه Pixel Watch به عملکرد تبدیل شد. به گفته آنها، ساعت هوشمند 30 ثانیه پس از سقوط می لرزد و زنگ صوتی را به صدا در می آورد.

گوگل پیکسل واچ معرفی شد

Pixel Watch: تشخیص سقوط اینگونه عمل می کند

همانطور که در حال حاضر آشکار شده است، تشخیص سقوط در همه کشورها ارائه نمی شود تبدیل شود. آخرین به‌روزرسانی اپلیکیشن Pixel Watch نشان می‌دهد که مشتریان آلمانی احتمالاً باید بدون این عملکرد کار کنند. در عوض، احتمالاً فقط در ایالات متحده آمریکا، کانادا، استرالیا، ژاپن، تایوان، فرانسه، بریتانیای کبیر و ایرلند معرفی خواهد شد (منبع: 9to5Google).