مشتریان تا 9.99 یورو بیشتر در ماه پرداخت می کنند

بسیاری از مشتریان Sky قبلاً از طریق نامه مطلع شده اند، و برخی دیگر هنوز اعلامیه در انتظار هستند. زمانی که قرارداد اولیه یک ساله آنها منقضی شود، Sky برای مشتریان فعلی گرانتر می شود. افزایش قیمت بستگی به گزینه های رزرو شده دارد. در حالی که Sky فقط 1 یورو بیشتر در ماه از برخی مشتریان می خواهد در بدترین حالت، 9.99 یورو بیشتر در ماه پرداخت می شود.

اکنون Sky حتی گران‌تر می‌شود: مشتریان فعلی که قراردادشان به پایان می‌رسد باید تا 9.99 یورو بیشتر در ماه بپردازند. اما محتوای دیگری برای دیدن وجود ندارد. مشتریان جدید در ابتدا از افزایش قیمت حذف می شوند.

بین 1 تا 9.99 یورو: آسمان در حال گران شدن است

اسکای بیان می کند که آنها در تلاشند تا “قیمت ها را تا حد امکان پایین نگه دارند” در حالی که برنامه ای جذاب و انعطاف پذیر ارائه می دهند. به گفته سخنگوی این شرکت، ما می دانیم که “افزایش قیمت هرگز مورد استقبال قرار نمی گیرد”. قیمت های بالاتر خواهد شد فقط پس از انقضای حداقل مدت قرارداد برای گرفتن. سپس مشتریان از این مزیت برخوردارند که می توانند ماهانه لغو کنند – که به هر حال طبق قانون الزامی است.

هنگامی که از Sky پرسیده شد، به طور دقیق توضیح نمی دهد که چگونه قیمت های ترکیب بسته برای مشتریان فعلی تغییر می کند. با این حال، مشتریان “به موقع و شفاف” در مورد تعدیل قیمتی که می توانند برای بسته فردی خود انتظار داشته باشند مطلع می شوند. نباید بیشتر از 9.99 یورو در ماه باشد. به گفته Sky، 5 درصد از مشتریان تحت تاثیر قرار می گیرند. به طور متوسط ​​می توان افزایش کمتر از 5 یورو در ماه را انتظار داشت.

فراتر از Sky: مقایسه بزرگ جریان.

آسمان: قیمت بالاتری برای مشتریان جدید وجود ندارد

به گفته اسکای، قیمت ها برای مشتریان جدید در ابتدا به سمت بالا تنظیم نمی شود. بنابراین پیشنهادات فعلی همچنان با قیمت های قبلی معتبر هستند. با این حال، اگر یکی از قراردادهای معمول سالانه را انتخاب کنید، مجبورید پس از پایان مدت همچنین انتظار قیمت اشتراک بالاتر را دارید (منبع: DWDL.de).منبع