مشتریان برق و گاز این را تحمل نمی کنند

به گفته ولدرز سه تامین کننده انرژی به خصوص به دلیل خاتمه های زیاد قابل توجه است: Mivolta با افزایش 324 درصدی خاتمه ها پیشتاز است – بیش از چهار برابر سال قبل است. اخراج کارکنان در Primastrom و Voxenergie نیز بیش از سه برابر شده است. حمایت از مصرف کننده نیز از سال 2022 به این دو ارائه دهنده به دلیل سیاست قیمت گذاری مشکوک آنها هشدار داده است. برای هر سه، مشتریان افزایش قیمت را به عنوان رایج ترین دلیل تغییر ارائه دهندگان عنوان کردند.

از یک طرف، دلایل زیادی برای ارائه دهنده فسخ وجود دارد، اما از طرف دیگر، یک چیز برجسته است: افزایش شدید قیمت. با 25 درصد، دقیقا یک چهارم مشتریان افزایش قیمت در قرارداد قدیمی برق را دلیل فسخ خود عنوان کردند. وقتی صحبت از بنزین شد، آنها بودند انفجار قیمت از سال 2022 حتی تا شایع ترین دلیل فسخ با 33 درصد

با منظومه شمسی خود، حداقل می توانید با انفجار قیمت برق مقابله کنید:

انتقاد از متخصصان فسخ: تامین کنندگان انرژی از تاییدیه خودداری می کنند

اتفاقاً با ترمزهای قیمت برق و گاز که از اول مارس اجرایی می شود، مشکل تمام نشده است. حامیان مصرف کننده نسبت به تخفیف های بسیار بالا هشدار می دهند که برخی از شرکت های خدمات شهری از مشتریان خود مطالبه دارند و خواستار بررسی دقیق اطلاعیه ها هستند.

قیمت برق و گاز شروع به بهبود می کند. اما برای بسیاری از خانوارها، هزینه ها سرسام آور شده است و نمی خواهند یا قادر به تحمل آن نیستند. سپس تنها چیزی که کمک می کند خاتمه است. مسیری که مصرف کنندگان آلمانی روز به روز در حال طی کردن آن هستند.

Mivolta، Primastrom، Voxenergie: بیشتر و بیشتر مشتریان برق و گاز قراردادهای خود را فسخ می کنند.

کارشناسان لغو همچنین از رویه دیگری از تامین کنندگان انرژی انتقاد می کنند: به گفته ولدرز، در هیچ صنعت دیگری اینقدر طول نمی کشد تا مشتریان تاییدیه انصراف خود را دریافت کنند. 13 درصد از کسانی که مایل به تغییر هستند در سال 2022 اظهار داشتند فقط در صورت درخواست تایید پایان قرارداد را دریافت کنید آنچه ارائه دهندگان واقعاً موظف به انجام به موقع هستند.

به طور کلی، ولدرز خاطرنشان می‌کند که اعلامیه‌های افزایش قیمت‌ها مرتباً با موجی از استعفا همراه می‌شود: «وقتی شرکت‌ها بیش از دو برابر قیمت‌هایشان هستند، بسیاری از افراد آسیب دیده با استعفا به این موضوع واکنش نشان می دهندیان هندریک آنسینک، بنیانگذار Volders می گوید.

شهروندان آلمانی بیشتر و بیشتر می شوند با تامین کننده انرژی خود را لغو کنید. در مورد قراردادهای گاز و برق، فسخ های انجام شده از طرف مشتریان در ارائه دهنده Volders به ​​طور قابل توجهی در سال گذشته افزایش یافته است: 33 درصد بیشتر قراردادهای برق با این شرکت فسخ شده است. قراردادهای گازی حتی می ایستد به علاوه تقریباً نصف با 49 درصد نسبت به سال قبل در کتاب.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع