مشتریان باید خود را مقصر بدانند

هنگام خرید تلویزیون باید به این موارد توجه کنید:

LG: مشتریان پاها را اشتباه جمع می کنند

ال جی بر این باور است که نه سری نانوسل و نه خود پایه ها ایراد دارند. مشکلات در یک است مونتاژ نادرست توسط مشتریان نسبت داده.

ظاهراً هستند پا دستگاه های 45 کیلوگرمیکه باعث ناپایداری تلویزیون های نانوسل می شود. طبق قانون CPSC، صاحبان تلویزیون های ال جی موظفند استفاده از پاها را متوقف کنند. هیچ مشکل ایمنی ظاهری در دستگاه های نصب شده روی دیوار وجود ندارد.

در اولین بیانیه، سازنده اشاره می کند که مشتریان از سه پیچ در هر پا استفاده کنید و آنها را محکم ببندید. مونتاژ نادرست می تواند “بار بیش از حد روی سطح پایه متصل به نمایشگر” ایجاد کند (منبع: Digital Trends). در صورت بروز مشکل، باید با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید.منبع

به دلیل خطر آسیب، LG در ایالات متحده آمریکا، کانادا و مکزیک تماس گرفته است چهار مدل از سری نانوسل با قطر صفحه نمایش 86 اینچی برگشت. کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی آمریکا (CPSC) در وب سایت خود اشاره می کند که تلویزیون ها ممکن است سرنگون شوند. خطر مجروح شدن یا گرفتار شدن افراد توسط تلویزیون های سنگین وجود دارد. به گفته ال جی، 22 حادثه رخ داده و هیچ آسیبی گزارش نشده است.

برخی از تلویزیون‌های 86 اینچی ال‌جی یک مشکل امنیتی هستند. تلویزیون های بزرگ با وزن 45 کیلوگرم می توانند ناگهان سقوط کنند. بنابراین سازنده 52000 تلویزیون را فراخوانی می کند – اما مشتریان باید خودشان مسئول مشکلات باشند.

ال‌جی: تلویزیون‌های 86 اینچی به راحتی واژگون می‌شوند

شماره مدل تحت تأثیر قرار می گیرد 86UQ8000AUB، 86UQ7070ZUD، 86UQ7590PUD و 86NANO75UQA، که در آمریکای شمالی در آمازون، کوستکو و والمارت بین مارس و سپتامبر 2022 برای فروش بودند (منبع: CPSC). سایر مناطق نباید تحت تأثیر قرار گیرند.