مشترکان فیلم های پرفروش جدیدی را با سرعت خود به نمایش می گذارند

در سال های اخیر، دیزنی بارها تلاش کرده است تا برخی از شناخته شده ترین آثار کلاسیک خود مانند شیر شاه، مولان و علاءالدین را احیا کند. اکنون اقتباس پیتر پن و وندی به طور انحصاری برای مشترکین دیزنی پلاس در دسترس است. با این حال، نسخه لایو اکشن به طور کامل مخاطب را ناکام می کند.

پیتر پن و وندی بینندگان +Disney را شکست می‌دهند

با این حال، به نظر می رسد دیزنی پلاس تعداد مشترکین خود را ماه به ماه افزایش می دهد. این کاملاً ممکن است که سرویس استریم نیز چند سال دیگر با آمازون برای تاج در آلمان بجنگد.منبع یک روز سیاه برای دیزنی با اقتباس لایو اکشن جدید پیتر پن و وندی می خواستم مشترکین Disney+ را مسحور کنم. اما نوار جدید با آنها خوشایند نمی شود – این توسط امتیاز تماشاگران فعلی فیلم در Rotten Tomatoes ثابت شده است. این شامل می شود 13 درصد زشت – نتیجه فاجعه بار با توجه به تنوع بازیگران، بمباران نقد نیز باید در این رتبه بندی نقش داشته باشد، اما طرفداران همچنین شکایت دارند که فیلم برای آنها بسیار تاریک و بسیار جدی است.

حتی اگر پیتر پن و وندی برای دیزنی شکست بخورد، این شرکت هنوز دلیلی برای جشن گرفتن دارد. بر اساس آخرین نتایج تحقیقات بازار، Disney+ موفق شد در سه ماهه گذشته از نتفلیکس در بازار استریم آلمان پیشی بگیرد. سهم بازار دیزنی پلاس در حال حاضر 14.6 درصد است، در حالی که نتفلیکس باید به 12.8 درصد رضایت دهد.

پیتر پن و وندی در دیزنی+ (تریلر)

دیزنی پلاس در آلمان از نتفلیکس پیشی گرفت

دیزنی + همچنان با این نتیجه فقط می تواند مدال نقره را به دست آورد. زیرا آمازون همچنان با Prime Video جلوتر است، که غیرقابل جذب به نظر می رسد. سرویس استریم این غول آنلاین 37.7 درصد از بازار آلمان را در اختیار دارد.

تریلر رسمی قبلاً صدها هزار نفر در YouTube دریافت کرده است – اما بهتر است خودتان ببینید:

رتبه بندی منتقدان مهربان تر است – گوجه‌سنج 64 درصد است. از نظر بصری، اقتباس لایو اکشن کلاسیک به نظر خوب به نظر می رسد، اما فیلم فاقد آن جرقه جادویی است که در آن زمان بسیاری از بینندگان کلاسیک را مسحور خود کرده بود.

پیتر پن و وندی به طور انحصاری در دیزنی + موجود است – هم اکنون مشترک شوید